Drogowe problemy polskiej kadry podczas LPK w Wiśle!

0
774

Reprezentacja Polski z nietypowymi problemami w trakcie weekendu z Letnim Pucharem Kontynentalnym w Wiśle! Jeden z samochodów naszej kadry zaliczył defekt prawej przedniej opony na drodze prowadzącej z centrum Wisły na skocznię im. Adama Małysza. Drobny wypadek miał miejsce około dwóch kilometrów od obiektu w Malince, w okolicach myjni samochodowej przy ulicy Wyzwolenia. Nikomu z członków sztabu szkoleniowego i zawodników nic się nie stało, a zaraz po defekcie członkowie polskiej kadry wymienili oponę i udali się w dalszą drogę na wiślański obiekt. SKOKInews.com jako pierwszy serwis przekazuje tą informację!

Drobny incydent drogowy miał miejsce dzisiaj przed godziną 12:00 około dwóch kilometrów od skoczni im. Adama Małysza w Wiśle. Jeden z samochodów polskiej reprezentacji, jadących w kierunku obiektu w Malince, złapał przysłowiowego „kapcia” w prawej przedniej oponie, co zmusiło członków naszej kadry do zatrzymania pojazdów na poboczu. Najprawdopodobniej, defekt mógł być spowodowany remontem i wymianą nawierzchni na poboczu odcinka drogi wojewódzkiej nr 942, prowadzącej między innymi na skocznię. Oba auta zatrzymały się tuż obok wyjazdu na myjnię samochodową przy ulicy Wyzwolenia w celu wymiany zdefektowanej opony. W akcji mechanicznej brali udział wszyscy obecni wtedy członkowie reprezentacji, w tym trener kadry B, Maciej Maciusiak. Po kilkunastu minutach, opona została wymieniona, a samochody naszych skoczków mogły kontynuować dalszą drogę na obiekt w Wiśle.

Mały drogowy defekt nie powinien przeszkodzić reprezentantom Polski w udziale w dzisiejszych zawodach Letniego Pucharu Kontynentalnego, które odbędą się o 17:00 na skoczni w Malince. W konkursie weźmie udział 13 naszych zawodników. Relacje z Wisły znajdziecie na łamach naszego serwisu SKOKInews.com!


  • Źródło: Własne
  • Korespondencja z Wisły: Hubert Taładaj