Dzień medialny z polskimi skoczkami 4 listopada w Krakowie

0
594

Jak co roku, przed rozpoczęciem sezonu zimowych zmagań, Polski Związek Narciarski organizuje dzień medialny z udziałem czołowych reprezentantów sportów zimowych. Tym razem spotkanie odbędzie się 4 listopada w Krakowie. Po konferencji lider kadry skoczków narciarskich – Kamil Stoch, oficjalnie rozpocznie współpracę z prestiżową marką zegarków.

Tegoroczne przedsezonowe spotkanie przedstawicieli mediów z czołowymi polskimi reprezentantami dyscyplin zimowych odbędzie się 4 listopada w krakowskim Hotelu Park Inn, w godzinach 11:00-13:15. Wśród zaproszonych sportowców nie zabraknie skoczków narciarskich z kadry A i kadry B. W tym gronie pojawią się między innymi medaliści tegorocznych Mistrzostw Świata: Kamil Stoch, Jan Ziobro, Klemens Murańka i Piotr Żyła. Do Krakowa zawitają także trenerzy Łukasz Kruczek i Maciej Maciusiak oraz przedstawiciele narciarstwa alpejskiego i biegów narciarskich.

Tuż po spotkaniu sportowców z mediami odbędzie się konferencja prasowa „Instruments for Professionals”, podczas której podwójny złoty medalista olimpijski – Kamil Stoch, oficjalnie rozpocznie współpracę ze znaną marką zegarków Breitling. Skoczka z Zębu w gronie Ambasadorów marki powita Peter Kellner – Prezes Breitling Austria i Europa Wschodnia.


  •  Źródło: pzn.pl
  • FOTO: Wiktoria Ostrowska