Sezon Pucharu Świata 2015/16 w skokach narciarskich zbliża się dużymi krokami, do inauguracyjnych zawodów pozostały już blisko 3 tygodnie. Tym czasem, trener niemieckich skoczków zaprezentował kadrę A na najbliższy sezon.
Werner Schuster – trener niemieckich skoczków narciarskich, powołał kadrę A na sezon 2015/16. W najbliższym sezonie w kadrze A reprezentacji Niemiec zobaczymy sześciu skoczków narciarskich: triumfatora ostatniego Pucharu Świata – Severina Freunda oraz Andreas Wellinger, Marinus Kraus, Andreas Wank, Richard Freitag i Stephan Leyhe.
„Mamy mocny zespół, teraz tylko potrzebujemy spokoju, aby się optymalnie przygotować do sezonu” – powiedział Schuster.
Inauguracja Pucharu Świata 2015/16 w skokach narciarskich odbędzie się w dniach 21-22 listopada w niemieckim Klingenthal.
- Źródło: sport.tvp.pl
- FOTO: Ewa Korenik