Kamil Stoch ambasadorem marki Breitling

0
810

Po spotkaniu medialnym z zawodnikami, który odbył się Hotelu Park Inn w Krakowie odbyła się konferencja prasowa, podczas której Kamil Stoch rozpoczął swoją współpracę z parka Breitling. Mistrz Olimpijski z Sochi został ambasadorem słynnej firmy produkującej szwajcarskie zegarki.

W konferencji wziął udział prezes Breitiling Austria i Europy Wschodniej – Peter Kellner. Nie krył on zadowolenia z rozpoczęcia współpracy z Kamilem Stochem.

„To dla mnie wielka presja, bo zaczyna się nowa współpraca, a do tego Kamil Stoch był już fanem naszej marki, zanim się poznaliśmy” – powiedział Kellner dodając, iż hasłem marki jest slogan „Instrumenty dla profesjonalistów”, a współpraca z polskim skoczkiem jest dla nich ogromnym zaszczytem.

Również Stoch jest zadowolony z podjętej współpracy.

„Moja miłość do tej marki wzięła się stąd, że wspiera ona latanie w każdym tego słowa znaczeniu. Zegarki, które produkuje firma Breitling niosą piękno same w sobie. Firma Breitling wspiera lotnictwo, wspiera pilotów. Jestem dumny z tego, że mogę być ambasadorem właśnie tej marki” – przyznał.

Podwójny Mistrz Olimpijski z Sochi przyznał, iż ma nadzieję, że ta współpraca pomoże mu wspiąć się wyżej, a w przyszłości będzie wspierać go w rozwijaniu innej pasji – szybownictwa.

„Mam nadzieję, że ta współpraca będzie bardzo owocna. Może sam zegarek nie pomoże w dalszych lotach, ale świadomość tego, że taka firma, taka marka wspiera mnie w tym co robię, to mnie zdecydowanie uskrzydli” – zakończył.


  • Źródło: pzn.pl
  • FOTO: Wiktoria Ostrowska