Charytatywny koncert karaoke Głosy Dla Hospicjum już dziś w Szczecinie!

0
554

Koniec listopada to gorący okres dla sportowców – trwają rozgrywki siatkarskie i piłkarskie, za kilka dni rozpocznie się sezon skoków narciarskich. Jednak i w tym czasie gwiazdy sportu znajdują chwilę, by wspomóc potrzebujących. Już dziś w szczecińskim klubie Rocker sportowcy wezmą udział w koncercie karaoke, a dochód z imprezy wesprze podopiecznych Zachodniopomorskiego Hospicjum Dla Dzieci i Dorosłych.

Znani sportowcy kolejny raz wezmą udział w wyjątkowym, charytatywnym koncercie karaoke. Stowarzyszenie Siatkarze dla Hospicjum już po raz czwarty organizuje Głosy Dla Hospicjum – imprezę, będącą częścią ogólnoświatowej kampanii „Voices for Hospices”, podczas której profesjonaliści i amatorzy wpierają swoim śpiewem pacjentów hospicjów.

„Doskonale wiemy ile wysiłku sportowcy wkładają w treningi oraz mecze, dlatego cieszymy się, że sportowa brać nie odmówiła nam wokalnego wsparcia” – powiedział Maciej Sośnicki, prezes Stowarzyszenia Siatkarze dla Hospicjum.

W ubiegłych latach swoje popisy wokalne prezentowały zespoły Chemika Police, Husarii Szczecin, Pogoni Baltica, Pogoni Handball czy Pogoni Szczecin. W tym roku na scenie zaśpiewają m.in. ampfutboliści Gryfu Szczecin, futsaliści Pogoni’04 i duet Jackpot. W trakcie koncertu odbędzie się także licytacja pamiątek takich jak medal Chemika Police czy koszulka Pogoni Szczecin. Dochód z licytacji wspomoże pacjentów hospicjum.

Impreza odbędzie się w środę 18 listopada w szczecińskim klubie Rocker. Początek koncertu o godzinie 20:00, wstęp co łaska. Dochód zostanie przekazany podopiecznym Zachodniopomorskiego Hospicjum Dla Dzieci i Dorosłych. Serdecznie zapraszamy!


  •  Źródło: Własne /siatkarzedlahospicjum.pl
  • FOTO: Materiały prasowe Stowarzyszenia Siatkarze dla Hospicjum