Konferencja prasowa PŚ w Zakopanem i Wiśle

0
522

16 grudnia 2015 roku odbędzie się konferencja prasowa, zorganizowana w celu przedstawienia stanu przygotowań do Pucharu Świata, który odbędzie się w Zakopanem oraz Wiśle. Polski Związek Narciarski w imieniu organizatorów FIS Pucharu Świata w skokach narciarskich Zakopane 2016 oraz FIS Pucharu Świata w skokach narciarskich Wisła 2016 serdecznie zaprasza na spotkanie. 

Konferencja zorganizowana będzie 16 grudnia 2015 roku o godzinie 10:00 w Hotelu Park Inn w Krakowie przy ul. Monte Cassino 2.

Konferencję poprowadzi  Szef Biura Prasowego FIS Pucharu Świata w skokach narciarskich Zakopane 2016 – Sławomir Rykowski.

W konferencji udział wezmą:

Apoloniusz Tajner – Prezes Polskiego Związku Narciarskiego,

Andrzej Wąsowicz – Wiceprezes PZN, Prezes Śląsko-Beskidzkiego Związku Narciarskiego i zarazem szef Komitetu Organizacyjnego FIS Pucharu Świata w skokach narciarskich Wisła 2016,

Andrzej Kozak – Wiceprezes PZN, Prezes Tatrzańskiego Związku Narciarskiego i szef Komitetu Organizacyjnego FIS Pucharu Świata w skokach narciarskich Zakopane 2016.

W tym sezonie Puchar Świata w skokach narciarskich zawita do Polski dwukrotnie. Najpierw dwa konkursy – drużynowy i indywidualny odbędą się na Wielkiej Krokwi w Zakopanem (23 i 24 stycznia 2016 r.). Następnie w marcu po raz pierwszy w historii zorganizowane zostaną dwa konkursy indywidualne na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle Malince (4 i 5 marca 2016 r.)


  • Źródło: pzn.pl
  • FOTO: Katarzyna Satała