Jak dojechać na Puchar Świata w Wiśle?

0
589

Wiślanie spodziewają się w tym roku wielu kibiców. Organizatorzy konkursów Pucharu Świata dokładają obecnie wszelkich starań, aby zapewnić wygodę skoczkom, a także kibicom. Między innymi kibice będą mieli możliwość dojazdu autobusem na skocznię dzięki Urzędowi Miejskiemu w Wiśle i firmie „Wispol”.

Dla zainteresowanych dowozem pod samą skocznię, autobusy będą kursować na linii Centrum (przystanek koło cukierni „Delicje” i przystanek ul. Olimpijska) – Nowa Osada Skrzyżowanie oraz Nowa Osada Skrzyżowanie (przystanek na drodze z Czarnego) – Centrum (ul. Kolejowa).

Autobusy będą kursować co 15 minut. Będzie możliwość częstszych odjazdów, w zależności od potrzeb. Autobusy będą odjeżdżać z Centrum 4 marca (piątek) w godz. 16:30 – 20:15 i 5 marca (sobota) w godz. 12:00 – 15:45. Po zawodach będzie można wrócić do miejsca zamieszkania także autobusem. Odwóz chętnych kibiców po zawodach nastąpi do 1 godziny od ich zakończenia, w miarę zapewnienia autobusów i przejezdności drogi.

Kibice będą mogli podróżować pod skocznię autobusami po okazaniu biletu wstępu na skocznię. Autobusy kursujące normalnie także będą umożliwiały bezpłatny przejazd kibicom na podstawie ważnego biletu. Po zakończeniu imprezy będzie także możliwość bezpośredniego przejazdu do Ustronia i Cieszyna autobusami oznaczonymi tablicą kierunkową „Cieszyn” za dopłatą od Wisły Centrum według taryfy przewozowej.


Źródło: pzn.pl