LGP w Einsiedeln: Lista startowa treningów i kwalifikacji

0
231

Logo SKOKInews.comJuż dzisiaj w szwajcarskiej miejscowości Einsiedeln odbędą się oficjalne treningi oraz kwalifikacje do sobotniego, czwartego indywidualnego konkursu z cyklu FIS Grand Prix w sezonie 2016/2017. Na starcie zobaczymy sześciu reprezentantów naszego kraju. 

Konkurs w Einsiedeln będzie czwarty konkursem indywidualnym należącym do cyklu FIS Grand Prix w sezonie 2016/2017. Na starcie dzisiejszych treningów i kwalifikacji pojawi się 67 skoczków z 15 krajów, mianowicie ze Szwajcarii, z Finlandii, Rosji, Kanady, Austrii, Niemiec, Czech, Francji, Kazachstanu, Słowenii, Norwegii, Stanów Zjednoczonych, Bułgarii, Korei Południowej oraz Polski.

Przypomnijmy, że nasz kraj reprezentować będzie sześciu skoczków. Będą to: Maciej Kot, Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Klemens Murańka oraz Jakub Wolny.

Start oficjalnych treningów przewidziano na godzinę 16:00. Kwalifikacje rozpoczną się o 18:00.

Lista startowa oficjalnych treningów i kwalifikacji w Einsiedeln – 5.08.2016 r.

  1. Pascal Kaelin (SUI)
  2. Gabriel Karlen (SUI)
  3. Andreas Schuler (SUI)
  4. Tobias Birchler (SUI)
  5. Niko Kytoesaho (FIN)
  6. Mikahil Maksimochkin (RUS)
  7. Tim Fuchs (GER)
  8. Cestmir Kozisek (CZE)
  9. Paul Brasme (FRA)
  10. Vojtech Stursa (CZE)
  11. Vladimir Zografski (BUL)
  12. Mackenzie Boyd – Clowes (CAN)
  13. Nejc Dezman (SLO)
  14. Konstantin Sokolenko (KAZ)
  15. Denis Kornilov (RUS)
  16. Marat Zhaparov (KAZ)
  17. Shohei Tochimoto (JPN)
  18. Roman Sergeevich Trofimov (RUS)
  19. Hyun-ki Kim (KOR)
  20. Joacim Oedegaard Bjoereng (NOR)
  21. Ilmir Hazetdinov (RUS)
  22. Michael Glasder (USA)
  23. Eetu Nousiainen (FIN)
  24. Kevin Bickner (USA)
  25. Florian Altenburger (AUT)
  26. Heung-Chul Choi (KOR)
  27. Andraz Pograjc (SLO)
  28. Andreas Alamommo (FIN)
  29. Domen Prevc (SLO)
  30. Tomas Vancura (CZE)
  31. Kenshiro Ito (JPN)
  32. Luca Egloff (SUI)
  33. Junshiro Kobayashi (JPN)
  34. Markus Schiffner (AUT)
  35. Phillip Sjoeen (NOR)
  36. Yumu Harada (JPN)
  37. Andreas Kofler (AUT)
  38. Martin Hamann (GER)
  39. Robert Johansson (NOR)
  40. Ronan Lamy Chappuis (FRA)
  41. Manuel Poppinger (AUT)
  42. Halvor Egner Granerud (NOR)
  43. Viktor Polasek (CZE)
  44. Philipp Aschenwald (AUT)
  45. Piotr Żyła (POL)
  46. Killian Peier (SUI)
  47. Dawid Kubacki (POL)
  48. Jakub Wolny (POL)
  49. Tom Hilde (NOR)
  50. Kento Sakuyama (JPN)
  51. Vincent Descombes Sevoie (FRA)
  52. Jurij Tepes (SLO)
  53. Simon Ammann (SUI)
  54. Klemens Murańka (POL)
  55. Richard Freitag (GER)
  56. Gregor Deschwanden (SUI)
  57. Stephan Leyhe (GER)
  58. Karl Geiger (GER)
  59. David Siegel (GER)
  60. Andreas Wank (GER)
  61. Ryoyu Kobayashi (JPN)
  62. Robert Kranjec (SLO)
  63. Peter Prevc (SLO)
  64. Michael Hayboeck (AUT)
  65. Kamil Stoch (POL)
  66. Stefan Kraft (AUT)
  67. Maciej Kot (POL)

  • Źródło: Własne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here