FIS Cup w Einsiedeln: 78 skoczków powalczy o punkty

0
Fot. Katarzyna Satała
Fot. Katarzyna Satała

W ten weekend w szwajcarskiej miejscowości Einsiedeln odbędą się dwa konkursy z cyklu FIS Cup w sezonie 2016/2017. Na starcie zmagań zobaczymy 78 zawodników z 13 krajów. Wśród nich będzie dziesięciu reprezentantów naszego kraju.

W dzisiejszych zmaganiach z cyklu FIS Cup, które maja miejsce w szwajcarskiej miejscowości Einsiedeln zaprezentuje się 78 zawodników z 13 krajów, mianowicie z Austrii, Szwajcarii, Wielkej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Polski, Rumunii, Japonii, Włoch, Francji, Kazachstanu, Słowenii, Czech oraz Kanady.

O punkty powalczy dziesięciu reprezentantów naszego kraju. Będą to: Łukasz Bukowski (8.), Dawid Jarząbek (11.), Tomasz Pilch (38.), Paweł Wąsek (40.), Patryk Hutyra (46.), Krzysztof Leja (49.), Bartosz Czyż (56.), Andrzej Zapotoczny (65.), Dominik Kastelik (70.) oraz Stanisław Biela (75.)

Lista startowa konkursu FIS Cup w Einsiedeln – 3.09.2016 r.

  1. Pascal Mueller (SUI)
  2. Kevin Rogman (SUI)
  3. Lars Kindlimann (SUI)
  4. Janne Perini (SUI)
  5. Patrick Kogler (AUT)
  6. Robert Lock (GBR)
  7. Nicholas Mattoon (USA)
  8. Łukasz Bukowski (POL)
  9. Hunor Farkas (ROU)
  10. Sandro Hauswirth (SUI)
  11. Dawid Jarząbek (POL)
  12. Paul Winter (GER)
  13. Kenta Takehana (JPN)
  14. Luca von Gruenigen (SUI)
  15. Joy Senoner (ITA)
  16. AJ Brown (USA)
  17. Alessandro Batby (FRA)
  18. Dominik Peter (SUI)
  19. Jake Lock (GBR)
  20. Sebastian Rombach (GER)
  21. Pius Paschke (GER)
  22. Roman Nogin (KAZ)
  23. Sergey Tkachanko (KAZ)
  24. Rok Tarman (SLO)
  25. Sabirzhan Muminov (KAZ)
  26. Mitja Meznar (SLO)
  27. Benedikt Holub (CZE)
  28. Mathis Contamine (FRA)
  29. Florian Gugg (FRA)
  30. Daniel Andrei Cacina (ROU)
  31. Tim Heinrich (GER)
  32. Mihnea Alexandru Spulber (ROU)
  33. Andrei Feldoreanu (ROU)
  34. Filip Sakala (CZE)
  35. Tim Bernoud (FRA)
  36. Alexander Hayboeck (AUT)
  37. Nicolae Sorin Mitrofan (ROU)
  38. Tomasz Pilch (POL)
  39. Matevz Sames (SLO)
  40. Paweł Wąsek (POL)
  41. Trevor Edlund (USA)
  42. Olan Lacroix (SUI)
  43. Damian Lasota (CZE)
  44. Jack White (FRA)
  45. Mario Anderegg (SUI)
  46. Patryk Hutyra (POL)
  47. Zeno di Lenardo (ITA)
  48. Joshua Maurer (CAN)
  49. Krzysztof Leja (POL)
  50. Tobias Birchler (SUI)
  51. Federico Cecon (ITA)
  52. Julian Hahn (GER)
  53. Pascal Kaelin (SUI)
  54. Roberto Dellasega (ITA)
  55. Timi Zajc (SLO)
  56. Bartosz Czyż (POL)
  57. Sebastian Bradatsch (GER)
  58. Lucas Schaffer (AUT)
  59. Anze Lavtizar (SLO)
  60. Aljaz Osterc (SLO)
  61. Andreas Schuler (SUI)
  62. Jan Kus (SLO)
  63. Felix Hoffmann (GER)
  64. Luca Egloff (SUI)
  65. Andrzej Zapotoczny (POL)
  66. Ziga Jelar (SLO)
  67. Andraz Modic (SLO)
  68. Daniele Varesco (ITA)
  69. Simon Greiderer (AUT)
  70. Dominik Kastelik (POL)
  71. Marat Zhaparov (KAZ)
  72. David Krapez (SLO)
  73. Stefan Huber (AUT)
  74. Jonathan Siegel (GER)
  75. Stanisław Biela (POL)
  76. Lukas Wagner (GER)
  77. Gabriel Karlen (SUI)
  78. Dominik Maylaender (GER)

  • Źródło: Własne
  • FOTO: Katarzyna Satała

Dodaj komentarz w połączeniu z profilem na Facebooku