Rekrutacja do serwisu SKOKInews.com

0
827

Logo SKOKInews.comSerwis SKOKInews.com ciągle się rozwija i chce dostarczać informacje do Czytelników w jak najszybszym tempie. Do tego jednak potrzebujemy pasjonatów skoków narciarskich, którzy chcą rozwijać się w kierunku dziennikarskim.

Serwis SKOKInews.com powstał w listopadzie 2012 roku. Od tego czasu w redakcji pracowało wiele osób, pasjonatów skoków narciarskich, które włożyły całe swoje serce w rozwój portalu. Każdego dnia staramy się, aby Nasi Czytelnicy mieli dostęp do wszelkich informacji dotyczących skoków narciarskich.

W związku z chęcią dalszego rozwoju poszukujemy osób, które chciałyby w naszym serwisie się w roli dziennikarza lub fotoreportera.  Zapraszamy o współpracy pasjonatów skoków narciarskich. Jest do okazja do zaprezentowania swoich tekstów lub zdjęć całej Polsce, a także do zdobycie doświadczenia. Współpraca z naszym serwisem pozwala również na sprawdzenie się w roli korespondenta podczas zawodów.

Chętne osoby zapraszamy do kontaktu na adres e-mail k.stanasze@skokinews.com. Zgłoszenie powinno zawierać imię, nazwisko, stanowisko, które chce się zajmować (dziennikarz / fotoreporter), mile widziany również tekst próbny oraz informacja o wcześniejszym doświadczeniu.


  • Źródło: Własne