Skład reprezentacji gospodarzy na LPK w Lillehammer

0
886
fot. Kinga Stanaszek
fot. Kinga Stanaszek

Już w najbliższy weekend w norweskiej miejscowości Lillehammer odbędą się zmagania z cyklu Letniego Pucharu Kontynentalnego w sezonie 2016/2017 zarówno w kategorii kobiet, jak i mężczyzn. Na starcie konkursu stanie liczna reprezentacja gospodarzy.

Następnym przystankiem w kalendarzu Letniego Pucharu Kontynentalnego w sezonie 2016/2017 jest norweska miejscowość Lillehammer. O punkty powalczą zarówno skoczkinie, jak i skoczkowie z całego świata.

W konkursie mężczyzn gospodarzy reprezentować będzie aż dwunastu zawodników. Będą to: Robert Johansson, Halvor Egner Granerud, Tom Hilde, Joacim Ødegård Bjøreng, Marius Lindvik, Joakim Aune, Richard Haukedal, Fredrik Bjerkeengen, Are Sumstad, Christian Ingebrigtsen, Lars Brodshaug Berger oraz Jesper Øedegard.

Również bardzo liczna na zawody LPK w Lillehammer jest reprezentacja kobiet. Norwegię reprezentować będzie dziewięć skoczkiń, mianowicie Anna Odine Strøm, Anniken Mork, Thea Sofie Kleven, Hanna Midtsundstad, Karoline Skatvedt, Ingebjørg Saglien Bråten, Astrid Louise Baarset oraz Thea Øihaugen oraz Gausdal Skilag.


  • Źródło: skiforbundet.no
  • FOTO: Kinga Stanaszek