PŚ w Ruce: Lista startowa sobotnich kwalifikacji

0

Dzisiaj w fińskiej miejscowości Ruka odbędzie się drugi w sezonie 2016/2017 konkurs indywidualny z cyklu Pucharu Świata. Zostanie poprzedzony przez kwalifikacji, do których przystąpi 69 zawodników, w tym sześciu reprezentantów naszego kraju.

Start dzisiejszych kwalifikacji do drugiego konkursu indywidualnego z cyklu Pucharu Świata w sezonie 2016/2017 w fińskie Ruce zaplanowano na godzinę 14:30.  Na starcie pojawi się 69 zawodników w 16 krajów, mianowicie z Finlandii, Niemiec, Stanów Zjednoczonych, Włoch, Słowenii, Austrii, Czech, Szwajcarii, Estonii, Norwegii, Polski, Japonii, Rosji, Bułgarii, Kanady oraz Francji.

Na liście znajduje się sześciu reprezentantów naszego kraju. Są to: Aleksander Zniszczoł (nr 18), Klemens Murańka (nr 25), Stefan Hula (nr 43), Kamil Stoch (nr 44), Piotr Żyła (nr 53), Dawid Kubacki (nr 54) oraz Maciej Kot (nr 65).

Lista startowa kwalifikacji do konkursu z cyklu Pucharu Świata w Ruce – 26.11.2016 r.

  1. MUOTKA Olli (FIN)
  2. KORHONEN Janne (FIN)
  3. ALAMOMMO Andreas (FIN)
  4. KYTOESAHO Niko (FIN)
  5. LARINTO Ville (FIN)
  6. ASIKAINEN Lauri (FIN)
  7. LEYHE Stephan (GER)
  8. BICKNER Kevin (USA)
  9. COLLOREDO Sebastian (ITA)
  10. HVALA Jaka (SLO)
  11. SCHIFFNER Markus (AUT)
  12. VANCURATomas (CZE)
  13. KARLEN Gabriel (SUI)
  14. BRESADOLA Davide (ITA)
  15. DEZMAN Nejc (SLO)
  16. NOMME Martti (EST)
  17. GRANERUD Halvor Egner (NOR
  18. ZNISZCZOŁ Aleksander (POL)
  19. KOBAYASHI Ryoyu (JPN)
  20. HAUER Joachim (NOR)
  21. DESCHWANDEN Gregor (SUI)
  22. KLIMOV Evgeniy (RUS)
  23. PEIER Killian (SUI)
  24. ZOGRAFSKI Vladimir (BUL)
  25. MURAŃKA Klemens (POL)
  26. RHOADS William (USA)
  27. BOYD-CLOWES Mackenzie (CAN)
  28. KORNILOV Denis (RUS)
  29. MATURA Jan (CZE)
  30. LANISEK Anze (SLO)
  31. AHONEN Janne (FIN)
  32. GLASDER Michael (USA)
  33. BJOERENG Joacim Oedegaard (NOR)
  34. HLAVA LUKAS (CZE)
  35. VASSILIEV Dimitry (RUS)
  36. AIGNER Clemens (AUT)
  37. MAURER Joshua (CAN)
  38. MAEAETTAE Jarkko (FIN)
  39. JANDA Jakub (CZE)
  40. STURSA Vojtech (CZE)
  41. KOUDELKA Roman (CZE)
  42. SAKUYAMA Kento (JPN)
  43. HULA Stefan (POL)
  44. Stoch Kamil (POL)
  45. AMMANN Simon (SUI)
  46. FORFANG Johann Andre (NOR)
  47. TEPES Jurij (SLO)
  48. WELLINGER Andreas (GER)
  49. FANNEMEL Anders (NOR)
  50. STJERNEN Andreas (NOR)
  51. SIEGEL DAVID (GER)
  52. KASAI Noriaki (JPN)
  53. ŻYŁA Piotr (POL)
  54. KUBACKI Dawid (POL)
  55. FREITAG Richard (GER)
  56. TANDE Daniel Andre (NOR)
  57. ITO Daiki (JPN)
  58. TAKEUCHI Taku (JPN)
  59. HAYBOECK Michael (AUT)
  60. DESCOMBES SEVOIE Vincent (FRA)
  61. KRAFT Stefan (AUT)
  62. KOFLER Andreas (AUT)
  63. EISENBICHLER Markus (GER)
  64. GEIGER Karl (GER)
  65. KOT Maciej (POL)
  66. FETTNER Manuel (AUT)
  67. PREVC Peter (SLO)
  68. FREUND Severin (GER)
  69. PREVC Domen (SLO)

  • Źródło: Własne
  • FOTO: berkutschi.com

Dodaj komentarz w połączeniu z profilem na Facebooku