MP w Zakopanem: Szczegółowy program zmagań

0
677

Już  jutro na zmodernizowanej  zakopiańskiej Wielkiej Krokwi im. Stanisława Marusarza odbędzie się tradycyjny konkurs Mistrzostw Polski. Na starcie zobaczymy całą polską czołówkę. Kibice będą mogli oglądnąć je na żywo i za pośrednictwem Telewizji Polskiej.

W drugi dzień Świąt tradycyjnie nasi zawodnicy stają w szranki podczas konkursu Mistrzostw Polski. W tym roku areną ich zmagań będzie zmodernizowana zakopiańska Wielka Krokiew im. Stanisĺawa Marusarza. Będzie to ostatni sprawdzian naszych reprezentantów przed zbliżającym się  prestiżowym Turniejem Czterech Skoczni.

Przypomnijmy, że tytułu bronić będzie Maciej Kot, który w Wiśle w marcu 2016 stanął na najwyższym stopniu podium. Czołowe lokaty zajęli także Stefan Hula oraz Kamil Stoch.

Organizatorzy nie będą sprzedawać biletów na to wydarzenie, obowiązywać będzie jedynie opłata pobierana przez COS za wejście na obiekt. Transmisję z zawodów przeprowadzi Telewizja Polska. Pierwsza seria pokazana będzie w TVP Sport, a drugą w TVP Sport i TVP.

  • Szczegółowy program zawodów

Poniedziałek, 26.12.2016 r.

12:45 – seria próbna

13:45 – pierwsza seria

14:45 – druga seria


  • Źródło: pzn.pl
  • FOTO: Katarzyna Satała