Puchar Świata Pań w Obersdorfie: Program zawodów i lista startowa

0
200

Już jutro odbędzie się kolejny konkurs Pucharu Świata pań. Tym razem najlepsze skoczkinie na świecie rywalizować będą  na dużej Schattenbergschanze (HS137) w niemieckim Oberstdorfie.

W kwalifikacjach do dzisiejszego konkursu weźmie udział 51 zawodniczek. Pierwsza z dwóch sesji treningowych rozpocznie się o godzinie 15:00, natomiast kwalifikacje zaplanowano na 16:30. W rywalizacji na Schattenbergschanze weźmie udział światowa czołówka: Sara Takanashi,  Yuki Ito, Anette Sagen, Daniela Iraschko-Stolz, Jacqueline Seifreidsberger, Irina Awwakumowa, Ema Klinec, Maja Vtic, Carina Vogt, Katharina Althuas i Svenja Wuerth.

PROGRAM ZAWODÓW:

Piątek, 06.01.2017
15:00 – Oficjalny trening
16:30 – Kwalifikacje

Sobota, 07.01.2017
15:15 – Seria próbna
16:20 – Pierwsza seria konkursowa

Niedziela, 08.01.2017
15:00 – Kwalifikacje
16:20 – Pierwsza seria konkursowa

Lista startowa:

1 HAUER Nicole GER 1987
2 KRAUS Henriette GER 1999
3 REISCH Agnes GER 1999
4 GOERLICH Luisa GER 1998
5 ERNST Gianina GER 1998
6 HUBER Julia AUT 1998
7 KABŁUKOWA Ksenia RUS 1998
8 SEPANDJ Jasmine CAN 1995
9 D AGOSTINA Roberta ITA 1991
10 LUSSI Nina USA 1994
11 HESSLER Pauline GER 1998
12 GERAGHTY-MOATS Tara USA 1993
13 PURKER Claudia AUT 1999
14 OPSETH Silje NOR 1999
15 TANAKA Atsuko CAN 1992
16 LOGAR Eva SLO 1991
17 RINGQUIST Abby USA 1989
18 BLAZKOVA Barbora CZE 1997
19 ENGLUND Nita USA 1992
20 BOGATAJ Ursa SLO 1995
21 MORK Anniken NOR 1991
22 HENRICH Taylor CAN 1995
23 INSAM Evelyn ITA 1994
24 IWABUCHI Kaori JPN 1993
25 SEYFARTH Juliane GER 1990
26 RUNGGALDIER Elena ITA 1990
27 KUSTOWA Aleksandra RUS 1998
28 LEMARE Lea FRA 1996
29 TICHONOWA Sofja RUS 1998
30 KYKKAENEN Julia FIN 1994
31 MALSINER Manuela ITA 1997
32 BARANNIKOWA Anastasija RUS 1987
33 KRIZNAR Nika SLO 2000
34 HOELZL Chiara AUT 1997
35 STRAUB Ramona GER 1993
36 HARALAMBIE Daniela ROU 1997
37 ROGELJ Spela SLO 1994
38 SETO Yuka JPN 1997
39 VOGT Carina GER 1992
40 MORAT Lucile FRA 2001
41 WUERTH Svenja GER 1993
42 HENDRICKSON Sarah USA 1994
43 ALTHAUS Katharina GER 1996
44 VTIC Maja SLO 1988
45 KLINEC Ema SLO 1998
46 AWWAKUMOWA Irina RUS 1991
47 LUNDBY Maren NOR 1994
48 SEIFRIEDSBERGER Jacqueline AUT 1991
49 ITO Yuki JPN 1994
50 IRASCHKO-STOLZ Daniela AUT 1983
51 TAKANASHI Sara JPN 1996

  • Źródło: Własne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here