Puchar Świata Pań w Obersdorfie: Program zawodów i lista startowa

0
297

Już na godzinę 15:00 zaplanowano kwalifikacje do drugiego konkursu Pucharu Świata w Obersdorfie. Pierwsza seria konkursowa zgodnie z planem ma się rozpocząć o godzinie 16:20.

Zdecydowaną faworytką dzisiejszych zmagań jest liderka klasyfikacji generalnej Pucharu Świata oraz zwyciężczyni wczorajszego konkursu – Sara Takanashi. Zawodniczka z Kraju Kwitnącej Wiśni wygrała wczoraj przed Iriną Awwakumową oraz Yuki Ito.

Oficjalny kobiecy rekord skoczni  Schattenbergschanze od wczoraj należy do Irnin Awwakumowej i wynosi 132 metry.

PROGRAM ZAWODÓW:

Niedziela, 08.01.2017
15:00 – Kwalifikacje
16:20 – Pierwsza seria konkursowa

Lista startowa do dzisiejszych kwalifikacji:

Nr Zawodniczka Kraj Rocznik
1 HAUER Nicole GER 1987
2 KRAUS Henriette GER 1999
3 REISCH Agnes GER 1999
4 ERNST Gianina GER 1998
5 SEPANDJ Jasmine CAN 1995
6 LUSSI Nina USA 1994
7 HUBER Julia AUT 1998
8 GERAGHTY-MOATS Tara USA 1993
9 OPSETH Silje NOR 1999
10 D AGOSTINA Roberta ITA 1991
11 LOGAR Eva SLO 1991
12 RINGQUIST Abby USA 1989
13 PURKER Claudia AUT 1999
14 BLAZKOVA Barbora CZE 1997
15 TANAKA Atsuko CAN 1992
16 ENGLUND Nita USA 1992
17 HESSLER Pauline GER 1998
18 MORK Anniken NOR 1991
19 KABŁUKOWA Ksenia RUS 1998
20 BOGATAJ Ursa SLO 1995
21 GOERLICH Luisa GER 1998
22 INSAM Evelyn ITA 1994
23 RUNGGALDIER Elena ITA 1990
24 HENRICH Taylor CAN 1995
25 TICHONOWA Sofja RUS 1998
26 MALSINER Manuela ITA 1997
27 STRAUB Ramona GER 1993
28 SEYFARTH Juliane GER 1990
29 HARALAMBIE Daniela ROU 1997
30 KYKKAENEN Julia FIN 1994
31 LEMARE Lea FRA 1996
32 KUSTOWA Aleksandra RUS 1998
33 KRIZNAR Nika SLO 2000
34 BARANNIKOWA Anastasija RUS 1987
35 IWABUCHI Kaori JPN 1993
36 ROGELJ Spela SLO 1994
37 HOELZL Chiara AUT 1997
38 SETO Yuka JPN 1997
39 MORAT Lucile FRA 2001
40 WUERTH Svenja GER 1993
41 VOGT Carina GER 1992
42 HENDRICKSON Sarah USA 1994
43 VTIC Maja SLO 1988
44 KLINEC Ema SLO 1998
45 ALTHAUS Katharina GER 1996
46 LUNDBY Maren NOR 1994
47 AWWAKUMOWA Irina RUS 1991
48 SEIFRIEDSBERGER Jacqueline AUT 1991
49 IRASCHKO-STOLZ Daniela AUT 1983
50 ITO Yuki JPN 1994
51 TAKANASHI Sara JPN 1996

  • Źródło: fis-ski.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here