PK w Sapporo: Lista startowa i program zawodów, w piątek zobaczymy Kazuyoshiego Funakiego!

0
301

W Sapporo odbędą się aż trzy konkursy Pucharu Kontynentalnego. W piątek na mniejszym obiekcie  Miyanomori (HS100), a w sobotę i niedzielę na dużej skoczni.

Na liście startowej znajduje się 53 zawodników, w tym sześciu reprezentantów Polski. Jutrzejszy konkurs będzie miał jednocześnie rangę 45. Memoriału Olimpijskiego w Sapporo, dlatego w rywalizacji w tym dniu weźmie udział dodatkowych 20 reprezentantów Japonii, których wyniki nie będą zaliczone do klasyfikacji generalnej Pucharu Kontynentalnego.

W piątek kibicom zaprezentują się: Noriaki Kasai, Daiki Ito i Kazuyoshi Funaki. Rekordzistą mniejszego obiektu jest Adam Małysz, który na Mistrzostwach Świata w 2007 roku skoczył 102 metry.

Lista startowa konkursu PK w Sapporo (HS100); 20.01.2017
Nr Zawodnik Kraj
1 TOCHIMOTO Shohei JPN *
2 WATANABE Tomoya JPN *
3 MABUCHI Tomoru JPN *
4 KOGA Max JPN *
5 WATANABE Rikuta JPN *
6 FUNAKI Kazuyoshi JPN *
7 SHIMIZU Reruhi JPN *
8 SATO Keiichi JPN *
9 NAITO Tomofumi JPN *
10 WATANABE Hiroaki JPN *
11 HOSODA Shotaro JPN *
12 TAKEHANA Kenta JPN *
13 KOMABA Shinya JPN *
14 YAMAKAWA Taro JPN *
15 NIKAIDO Ren JPN *
16 SAITO Shota JPN *
17 YAMADA Yuya JPN *
18 SATO Yukiya JPN
19 ITO Kenshiro JPN
20 ITO Masamitsu JPN
21 SUZUKI Sho JPN
22 HARADA Yumu JPN
23 NAGAI Takehiro JPN
24 IWASA Yuken JPN
25 ROMASZOW Aleksiej RUS
26 SEIDL Fabian GER
27 NAKAMURA Naoki JPN
28 TARMAN Rok SLO
29 HAHN Julian GER
30 KOBAYASHI Junshiro JPN
31 WINTER Paul GER
32 TAEHKAEVUORI Frans FIN
33 KORHONEN Janne FIN
34 MAURER Joshua CAN
35 BAŻENOW Aleksandr RUS
36 BROWN A J USA
37 MAKSIMOCZKIN Michaił RUS
38 STĘKAŁA Andrzej POL
39 KŁUSEK Bartłomiej POL
40 VAENSKAE Elias FIN
41 EGLOFF Luca SUI
42 BRADATSCH Sebastian GER
43 HOFER Thomas AUT
44 ZNISZCZOŁ Aleksander POL
45 PUNGERTAR Matjaz SLO
46 PEIER Killian SUI
47 HVALA Jaka SLO
48 SAKALA Filip CZE
49 HAUKEDAL Richard NOR
50 SCHULER Andreas SUI
51 KOZISEK Cestmir CZE
52 BUSKUM Andreas Granerud NOR
53 BJERKEENGER Fredrik NOR
54 WOLNY Jakub POL
55 STEINER Maximilain AUT
56 MURAŃKA Klemens POL
57 BIEGUN Krzysztof POL
58 WANK Andreas GER
59 JUSTIN Rok SLO
60 DEZMAN Nejc SLO
61 LANISEK Anze SLO
62 AIGNER Clemens AUT
63 ASCHENWALD Philipp AUT
64 SOEBERG Sigurd Nymoen NOR
65 HUBER Stefan AUT
66 PASCHKE Pius GER
67 AUNE Joakim NOR
68 TOLLINGER Elias AUT
69 ZUPANCIC Miran SLO
70 ALTENBURGER Florian AUT
71 KOBAYASHI Ryoyu JPN *
72 ITO Daiki JPN *
73 KASAI Noriaki JPN  

PROGRAM ZAWODÓW:

Piątek, 20.01.2017
0:30 – Oficjalny trening (HS100)
1:30 – Seria próbna (HS100)
2:30 – Pierwsza seria konkursowa (HS100)

Sobota, 21.01.2017
0:30 – Oficjalny trening (HS137)
1:30 – Seria próbna (HS137)
2:30 – Pierwsza seria konkursowa (HS137)

Niedziela, 22.01.2017
1:00 – Seria próbna (HS137)
2:00 – Pierwsza seria konkursowa (HS137)


  • Źródło: Własne
  • Foto: www.skisprungschanzen.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here