Uniwersjada w Almatach: 12 zawodniczek na starcie treningu

0
663

Już jutro w kazachskich Almtach odbędzie się oficjalny trening poprzedzający zmagania kobiet podczas tegorocznej Uniwersjady. Na starcie stanie 12 zawodniczek z 7 krajów, w tym jedna reprezentantka naszego kraju.

W najbliższym tygodniu w kazachskich Almatach skoczkowie i skoczkinie z całego świata powalczą podczas 28. edycji zimowej Uniwersjady. Na starcie jutrzejszego treningu kobiet stanie 12 zawodniczek z 7 krajów, mianowicie z Rosji, Czech, Chin, Kazachstanu, Japonii, Finlandii oraz Polski. Nasz kraj reprezentować będzie jedna zawodniczka – Magdalena Pałasz (nr 6).

Oficjalny, poniedziałkowy trening kobiet rozpocznie się o godzinie 12:00. Skoczkinie będą mogły wypróbować obiekt podczas trzech serii. Dokładnie tak samo trening wyglądać będzie we wtorek.

Lista startowa oficjalnego treningu kobiet na Uniwersjadzie w Almatach, 30.01.2017 r.

  1. SUTIAGINA Alina (RUS)
  2. KREPELKOVA Marta (CZE)
  3. DONG Bing (CHN)
  4. AKHMETVALIYEVA Dayana (KAZ)
  5. NADYMOVA Stefaniya (RUS)
  6. PAŁASZ Magdalena (POL)
  7. MARUYAMA Jun (JPN)
  8. INDRACKOVA Karolina (CZE)
  9. FORSSTROEM Susanna (FIN)
  10. IWASA Haruka (JPN)
  11. DOLEZELOVA Michaela (CZE)
  12. KOBAYASHI Yuka (JPN)

  • Źródło: Własne
  • FOTO: skisprungenschanzen.com