Już dzisiaj konkursy drużynowe na MŚJ w Park City – listy startowe i program zawodów!

0
196

Już dzisiaj odbędą się konkursy drużynowe w ramach Mistrzostw Świata Juniorów. Panie rozpoczną rywalizację o 19:45, natomiast Panowie o 23:00.

W kobiecej rywalizacji weźmie udział 9 reprezentacji: Szwedki Kanadyjki, Norweżki, Amerykanki, Słowenki, Austriaczki, Japonki, Rosjanki i Niemki. Kinga Rajda i Anna Twardosz wezmą udział dopiero w niedzielnym konkursie mieszanym. Do zawodów panów zostało zgłoszonych 12 drużyn: Szwajcarzy, Amerykanie, Rosjanie, Rumuni, Finowie, Polacy, Czesi, Słoweńcy, Austriacy, Japończycy, Norwegowie i Niemcy.

Biało – czerwonych reprezentować będą: Dominik Kastelik, Bartosz Czyż, Tomasz Pilch i Paweł Wąsek.

Lista startowa konkursu MŚJ Pań w Park City (HS100); 03.02.2017
Nr Zawodniczka Kraj
1-1 MOBERG Astrid SWE
2-1 HAMMING Eleora CAN
3-1 BAKKE Tonje NOR
4-1 MACUGA Samantha USA
5-1 BRECL Jerneja SLO
6-1 PURKER Claudia AUT
7-1 MARUYAMA Nozomi JPN
8-1 JAKOWLEWA Marija RUS
9-1 REISCH Agnes GER
1-2 LUNDBERG Julia SWE
2-2 MAURER Nicole CAN
3-2 OPSETH Silje NOR
4-2 LARSON Cara USA
5-2 KOMAR Katra SLO
6-2 MAIR Sophie AUT
7-2 SETO Rio JPN
8-2 KUSTOWA Aleksandra RUS
9-2 GOERLICH Luisa GER
1-3 MOHLEN Jonna SWE
2-3 STRATE Abigail CAN
3-3 KLEVEN Thea Sofie NOR
4-3 SANKEY Logan USA
5-3 KRIZNAR Nika SLO
6-3 RAUDASCHL Elisabeth AUT
7-3 SEGAWA Fumika JPN
8-3 KABŁUKOWA Ksenia RUS
9-3 HESSLER Pauline GER
1-4 WESTMAN Frida SWE
2-4 BODNARCHUK Natasha CAN
3-4 STROEM Anna Odine NOR
4-4 ARMSTRONG Gabriella USA
5-4 KLINEC Ema SLO
6-4 HUBER Julia AUT
7-4 WATANABE Minami JPN
8-4 TICHONOWA Sofja RUS
9-4 ERNST Gianina GER
Lista startowa konkursu MŚJ w Park City (HS100); 03.02.2017
Nr Zawodnik Kraj
1-1 HAUSWIRTH Sandro SUI
2-1 DEAN Decker USA
3-1 KOTIK Kirił RUS
4-1 MITROFAN Nicolae Sorin ROU
5-1 KYTOESAHO Niko FIN
6-1 KASTELIK Dominik POL
7-1 LASOTA Damian CZE
8-1 JELAR Ziga SLO
9-1 RUPITSCH Markus AUT
10-1 ITO Masamitsu JPN
11-1 VILLUMSTAD Fredrik NOR
12-1 HAMANN Martin GER
1-2 LACROIX Olan SUI
2-2 GASIENICA Patrick USA
3-2 CHIŻOW Fedor RUS
4-2 SPULBER Mihnea Alexandru ROU
5-2 NOUSIAINEN Eetu FIN
6-2 CZYŻ Bartosz POL
7-2 DOLEZEL Dusan CZE
8-2 BARTOL Tilen SLO
9-2 SCHWANN Mika AUT
10-2 KURITA Riki JPN
11-2 JOHANNESSEN Erik NOR
12-2 FUCHS Tim GER
1-3 PETER Dominik SUI
2-3 EDLUND Trevor USA
3-3 SKACZIŁOW Władysław RUS
4-3 FARKAS Hunor ROU
5-3 HEIKKINEN Kalle FIN
6-3 PILCH Tomasz POL
7-3 HOLIK Frantisek CZE
8-3 OSTERC Aljaz SLO
9-3 LEITNER Clemens AUT
10-3 NIKAIDO Ren JPN
11-3 OEDEGAARD Jesper NOR
12-3 HOFFMANN Felix GER
1-4 BIRCHLER Tobias SUI
2-4 LARSON Casey USA
3-4 SIERGIEJEW Maksim RUS
4-4 PITEA Sorin Iulian ROU
5-4 ALAMOMMO Andreas FIN
6-4 WĄSEK Paweł POL
7-4 POLASEK Viktor CZE
8-4 PAVLOVCIC Bor SLO
9-4 REISENAUER Janni AUT
10-4 IWASA Yuken JPN
11-4 LINDVIK Marius NOR
12-4 SCHMID Constantin GER

PROGRAM ZAWODÓW:

Piątek, 03.02.2017
19:00 – Seria próbna pań
19:45 – Pierwsza seria konkursu drużynowego pań
22:00 – Seria próbna panów
23:00 – Pierwsza seria konkursu drużynowego panów

Sobota, 04.02.2017
20:00 – Oficjalny trening pań
22:00 – Oficjalny trening panów

Niedziela, 05.02.2017
3:00 – Odprawa techniczna
21:00 – Seria próbna konkursu drużyn mieszanych
22:00 – Pierwsza seria konkursu drużyn mieszanych


  • Źródło: Własne
  • fot. skisprungenschanzen.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here