MŚ w Lahti: 81. skoczków na liście startowej treningów

0
279

Już dziś odbędą się pierwsze oficjalne treningi mężczyzn w ramach Mistrzostw Świata. Skoczkowie pojawią się na skoczni HS 100.

W treningach wystartuje 81. skoczków z 22. państw, w tym 6 Polaków.

Pierwszy trening rozpocznie się o godzinie 13:30. W planach jest rozegranie trzech sesji treningowych, o ile nie przeszkodzi w tym pogoda, bowiem meteorolodzy na ten czas przewidują porywy wiatru dochodzące do 6-7 m/s.

Lista startowa treningów przed MŚ w Lahti:

  1. AALTO Antti (FIN)
  2. KOBAYASHI Ryoyu (JPN)
  3. ZOGRAFSKI Vladimir (BUL)
  4. SCHULER Andreas (SUI)
  5. MAURER Joshua (CAN)
  6. PITEA Sorin Iulian (ROU)
  7. SIERGIEJEW Maksim (RUS)
  8. ASIKAINEN Lauri (FIN)
  9. RHOADS William (USA)
  10. KOROLEW Aleksiej (KAZ)
  11. MATURA Jan (CZE)
  12. LARSON Casey (USA)
  13. KARPIENKO Nikolay (KAZ)
  14. PEIER Killian (SUI)
  15. NEZHBORTS Kristaps (LAT)
  16. NOGIN Roman (KAZ)
  17. AIGRO Artii (EST)
  18. INSAM Alex (ITA)
  19. SARKISIANI Artur (GEO)
  20. IPCIOGLU Fatih Arda (TUR)
  21. KALINICZENKO Witalij (UKR)
  22. NOMME Martti (EST)
  23. BRASME Paul (FRA)
  24. PASICZNYK Stepan (UKR)
  25. KRATOW Ilja (KAZ)
  26. TROFIMOW Roman Siergiejewicz (RUS)
  27. MITROFAN Nicolae Sorin (ROU)
  28. KARLEN Gabriel (SUI)
  29. NURMSALU Kaarel (EST)
  30. GLASDER Michael (USA)
  31. BRESADOLA Davide (ITA)
  32. DESCHWANDEN Gregor (SUI)
  33. SAKUYAMA Kento (JPN)
  34. WASILJEW Dmitrij (RUS)
  35. LARINTO Ville (FIN)
  36. HILDE Tom (NOR)
  37. ROMASZOW Aleksiej (RUS)
  38. VANCURA Tomas (CZE)
  39. POLASEK Viktor (CZE)
  40. AHONEN Janne (FIN)
  41. MAEAETTAE Jarkko (FIN)
  42. HLAVA Lukas (CZE)
  43. COLLOREDO Sebastian (ITA)
  44. BICKNER Kevin (USA)
  45. BOYD-CLOWES Mackenzie (CAN)
  46. FORFANG Johann Andre (NOR)
  47. PREVC Cene (SLO)
  48. KORNILOV Denis (RUS)
  49. JANDA Jakub (CZE)
  50. SCHLIERENZAUER Gregor (AUT)
  51. SCHIFFNER Markus (AUT)
  52. AMMANN Simon (SUI)
  53. LANISEK Anze (SLO)
  54. HULA Stefan (POL)
  55. DAMJAN Jernej (SLO)
  56. TAKEUCHI Taku (JPN)
  57. ZIOBRO Jan (POL)
  58. FANNEMEL Anders (NOR)
  59. KOUDELKA Roman (CZE)
  60. KASAI Noriaki (JPN)
  61. ITO Daiki (JPN)
  62. JOHANSSON Robert (NOR)
  63. LEYHE Stephan (GER)
  64. KUBACKI Dawid (POL)
  65. KOFLER Andreas (AUT)
  66. GEIGER Karl (GER)
  67. KLIMOV Evgeniy (RUS)
  68. DESCOMBES SEVOIE Vincent (FRA)
  69. STJERNEN Andreas (NOR)
  70. FREITAG Richard (GER)
  71. ŻYŁA Piotr (POL)
  72. PREVC Peter (SLO)
  73. EISENBICHLER Markus (GER)
  74. FETTNER Manuel (AUT)
  75. HAYBOECK Michael (AUT)
  76. WELLINGER Andreas (GER)
  77. KOT Maciej (POL)
  78. PREVC Domen (SLO)
  79. TANDE Daniel Andre (NOR)
  80. KRAFT Stefan (AUT)
  81. STOCH Kamil (POL)

  • Źródło: Własne
  • FOTO: skisprungschanzen.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here