MŚ w Lahti: Podejście numer dwa (lista startowa treningów mężczyzn)

0
234

W dniu wczorajszym nie udało się przeprowadzić treningów mężczyzn na skoczni HS 100 w Lahti. Czy dziś serie treningowe dojdą do skutku?

Prognozy na dzień dzisiejszy nie są optymistyczne. Meteorolodzy w porze rozgrywania treningów przewidują porywy wiatru dochodzące do 4-5 m/s. Będzie więc wiało mniej niż wczoraj, lecz to wciąż są porywy, które mogą przeszkadzać w płynnym skakaniu.

Na liście startowej znajduje się 81. zawodników z 22. państw, w tym 6. Polaków.

Start treningów przewidziany jest na godzinę 15:30. W planie jest rozegranie trzech serii.

Lista startowa treningów mężczyzn na MŚ w Lahti:

  1. AALTO Antti (FIN)
  2. KOBAYASHI Ryoyu (JPN)
  3. ZOGRAFSKI Vladimir (BUL)
  4. SCHULER Andreas (SUI)
  5. MAURER Joshua (CAN)
  6. PITEA Sorin Iulian (ROU)
  7. SIERGIEJEW Maksim (RUS)
  8. ASIKAINEN Lauri (FIN)
  9. RHOADS William (USA)
  10. KOROLEW Aleksiej (KAZ)
  11. MATURA Jan (CZE)
  12. LARSON Casey (USA)
  13. KARPIENKO Nikolay (KAZ)
  14. PEIER Killian (SUI)
  15. NEZHBORTS Kristaps (LAT)
  16. NOGIN Roman (KAZ)
  17. AIGRO Artii (EST)
  18. INSAM Alex (ITA)
  19. SARKISIANI Artur (GEO)
  20. IPCIOGLU Fatih Arda (TUR)
  21. KALINICZENKO Witalij (UKR)
  22. NOMME Martti (EST)
  23. BRASME Paul (FRA)
  24. PASICZNYK Stepan (UKR)
  25. KRATOW Ilja (KAZ)
  26. TROFIMOW Roman Siergiejewicz (RUS)
  27. MITROFAN Nicolae Sorin (ROU)
  28. KARLEN Gabriel (SUI)
  29. NURMSALU Kaarel (EST)
  30. GLASDER Michael (USA)
  31. BRESADOLA Davide (ITA)
  32. DESCHWANDEN Gregor (SUI)
  33. SAKUYAMA Kento (JPN)
  34. WASILJEW Dmitrij (RUS)
  35. LARINTO Ville (FIN)
  36. HILDE Tom (NOR)
  37. ROMASZOW Aleksiej (RUS)
  38. VANCURA Tomas (CZE)
  39. POLASEK Viktor (CZE)
  40. AHONEN Janne (FIN)
  41. MAEAETTAE Jarkko (FIN)
  42. HLAVA Lukas (CZE)
  43. COLLOREDO Sebastian (ITA)
  44. BICKNER Kevin (USA)
  45. BOYD-CLOWES Mackenzie (CAN)
  46. FORFANG Johann Andre (NOR)
  47. PREVC Cene (SLO)
  48. KORNILOV Denis (RUS)
  49. JANDA Jakub (CZE)
  50. SCHLIERENZAUER Gregor (AUT)
  51. SCHIFFNER Markus (AUT)
  52. AMMANN Simon (SUI)
  53. LANISEK Anze (SLO)
  54. HULA Stefan (POL)
  55. DAMJAN Jernej (SLO)
  56. TAKEUCHI Taku (JPN)
  57. ZIOBRO Jan (POL)
  58. FANNEMEL Anders (NOR)
  59. KOUDELKA Roman (CZE)
  60. KASAI Noriaki (JPN)
  61. ITO Daiki (JPN)
  62. JOHANSSON Robert (NOR)
  63. LEYHE Stephan (GER)
  64. KUBACKI Dawid (POL)
  65. KOFLER Andreas (AUT)
  66. GEIGER Karl (GER)
  67. KLIMOV Evgeniy (RUS)
  68. DESCOMBES SEVOIE Vincent (FRA)
  69. STJERNEN Andreas (NOR)
  70. FREITAG Richard (GER)
  71. ŻYŁA Piotr (POL)
  72. PREVC Peter (SLO)
  73. EISENBICHLER Markus (GER)
  74. FETTNER Manuel (AUT)
  75. HAYBOECK Michael (AUT)
  76. WELLINGER Andreas (GER)
  77. KOT Maciej (POL)
  78. PREVC Domen (SLO)
  79. TANDE Daniel Andre (NOR)
  80. KRAFT Stefan (AUT)
  81. STOCH Kamil (POL)

  • Źródło: Własne
  • FOTO: berkutschi.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here