MŚ w Lahti: Lista startowa wtorkowej sesji treningowej!

0
361

Dzisiaj na godzinę 16:00 zaplanowano sesje treningową. Plany organizatorom pokrzyżować mogą jednak niekorzystne warunki atmosferyczne.

Na liście startowej znajduje się 77 zawodników, w tym sześciu Polaków – Stefan Hula (nr 49), Jan Ziobro (nr 52), Dawid Kubacki (nr 60), Piotr Żyła (nr 67), Maciej Kot (nr 73) i Kamil Stoch (nr 77). Po dzisiejszych treningach Stefan Horngacher wybierze czwórkę, która przystąpi do czwartkowych kwalifikacji.

Lista startowa treningu MŚ w Lahti (HS130); 28.02.2017
Nr Zawodnik Kraj
78 SARKISIANI Artur GEO
1 KALINICZENKO Witalij UKR
2 LARSON Casey USA
3 KRATOW Ilja KAZ
4 MITROFAN Nicolae Sorin ROU
5 PASICZNYK Stepan UKR
6 AIGRO Artti EST
7 INSAM Alex ITA
8 KARPIENKO Nikołaj KAZ
9 NOMME Martti EST
10 MAURER Joshua CAN
11 ASIKAINEN Lauri FIN
12 NOGIN Roman KAZ
13 SCHULER Andreas SUI
14 SIERGIEJEW Maksim RUS
15 ZOGRAFSKI Władimir BUL
16 PEIER Killian SUI
17 NEZHBORTS Kristaps LAT
18 PITEA Sorin Iulian ROU
19 AALTO Antti FIN
20 RHOADS William USA
21 IPCIOGLU Fatih Arda TUR
22 KOROLEW Aleksiej KAZ
23 KOBAYASHI Ryoyu JPN
24 KARLEN Gabriel SUI
25 NURMSALU Kaarel EST
26 GLASDER Michael USA
27 BRESADOLA Davide ITA
28 DESCHWANDEN Gregor SUI
29 SAKUYAMA Kento JPN
30 WASILJEW Dmitrij RUS
31 LARINTO Ville FIN
32 HILDE Tom NOR
33 ROMASZOW Aleksiej RUS
34 VANCURA Tomas CZE
35 POLASEK Viktor CZE
36 AHONEN Janne FIN
37 MAEAETTAE Jarkko FIN
38 HLAVA Lukas CZE
39 COLLOREDO Sebastian ITA
40 BICKNER Kevin USA
41 BOYD-CLOWES Mackenzie CAN
42 FORFANG Johann Andre NOR
43 KORNIŁOW Denis RUS
44 JANDA Jakub CZE
45 SCHLIERENZUAER Gregor AUT
46 SCHIFFNER Markus AUT
47 AMMANN Simon SUI
48 LANISEK Anze SLO
49 HULA Stefan POL
50 DAMJAN Jernej SLO
51 TAKEUCHI Taku JPN
52 ZIOBRO Jan POL
53 FANNEMEL Anders NOR
54 KOUDELKA Roman CZE
55 KASAI Noriaki JPN
56 ITO Daiki JPN
57 TEPES Jurij SLO
58 JOHANSSON Robert NOR
59 LEYHE Stephan GER
60 KUBACKI Dawid POL
61 KOFLER Andreas AUT
62 GEIGER Karl GER
63 KLIMOW Jewgienij RUS
64 DESCOMBES SEVOIE Vincent FRA
65 STJERNEN Andreas NOR
66 FREITAG Richard GER
67 ŻYŁA Piotr POL
68 PREVC Peter SLO
69 EISENBICHLER Markus GER
70 FETTNER Manuel AUT
71 HAYBOECK Michael AUT
72 WELLINGER Andreas GER
73 KOT Maciej POL
74 PREVC Domen SLO
75 TANDE Daniel Andre NOR
76 KRAFT Stefan AUT
77 STOCH Kamil POL

  • Źródło: Własne
  • foto: fot. berkutschi.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here