Raw Air w Trondheim: Lista startowa treningów i kwalifikacji!

0
232

Dzisiaj o godzinie 15:30 rozpoczną się treningi, a o 17:30 kwalifikacje do jutrzejszego konkursu Pucharu Świata w Trondheim.

Zarówno dzisiejsze kwalifikacje (prolog), jak i jutrzejszy konkurs będą zaliczane do klasyfikacji generalnej Raw Air. Aktualnie po czterech występach prowadzi Stefan Kraft przed Andreasem Wellingerem i Markusem Eisenbichlerem. Najwyżej sklasyfikowany Polak – Piotr Żyła, znajduje się na czwartym miejscu.

Lista startowa prologu Raw Air w Trondheim (HS140); 15.03.2017
Nr Zawodnik Kraj Rocznik
1 LARSON Casey USA 1998
2 AALTO Antti FIN 1995
3 KARPIENKO Nikołaj KAZ 1981
4 RHOADS William USA 1995
5 ŻAPAROW Marat KAZ 1985
6 NAZAROW Michaił RUS 1994
7 MATURA Jan CZE 1980
8 DELLASEGA Roberto ITA 1990
9 MUMINOW Sabirżan KAZ 1994
10 BAŻENOW Aleksandr RUS 1995
11 INSAM Alex ITA 1997
12 NOUSIAINEN Eetu FIN 1997
13 SOKOLENKO Konstantin KAZ 1987
14 KOBAYASHI Ryoyu JPN 1996
15 PEIER Killian SUI 1995
16 DEZMAN Nejc SLO 1992
17 KARLEN Gabriel SUI 1994
18 NURMSALU Kaarel EST 1991
19 GLASDER Michael USA 1989
20 BRESADOLA Davide ITA 1988
21 MURAŃKA Klemens POL 1994
22 DESCHWANDEN Gregor SUI 1991
23 SAKUYAMA Kento JPN 1990
24 AUNE Joakim NOR 1993
25 LARINTO Ville FIN 1990
26 ROMASZOW Aleksiej RUS 1992
27 VANCURA Tomas CZE 1996
28 POLASEK Viktor CZE 1997
29 SEMENIC Anze SLO 1993
30 KOBAYASHI Junshiro JPN 1991
31 MAEAETTAE Jarkko FIN 1994
32 COLLOREDO Sebastian ITA 1987
33 GRANERUD Halvor Egner NOR 1996
34 BICKNER Kevin USA 1996
35 BOYD-CLOWES Mackenzie CAN 1991
36 FORFANG Johann Andre NOR 1995
37 SCHIFFNER Markus AUT 1992
38 WANK Andreas GER 1988
39 LANISEK Anze SLO 1996
40 STURSA Vojtech CZE 1995
41 SCHLIERENZAUER Gregor AUT 1990
42 AMMANN Simon SUI 1981
43 DAMJAN Jernej SLO 1983
44 ZIOBRO Jan POL 1991
45 FANNEMEL Anders NOR 1991
46 TAKEUCHI Taku JPN 1987
47 KOUDELKA Roman CZE 1989
48 KASAI Noriaki JPN 1972
49 ITO Daiki JPN 1985
50 TEPES Jurij SLO 1989
51 LEYHE Stephan GER 1992
52 KOFLER Andreas AUT 1984
53 KUBACKI Dawid POL 1990
54 GEIGER Karl GER 1993
55 JOHANSSON Robert NOR 1990
56 KLIMOW Jewgienij RUS 1994
57 DESCOMBES SEVOIE Vincent FRA 1984
58 STJERNEN Andreas NOR 1988
59 FREITAG Richard GER 1991
60 ŻYŁA Piotr POL 1987
61 PREVC Peter SLO 1992
62 EISENBICHLER Markus GER 1991
63 FETTNER Manuel AUT 1985
64 HAYBOECK Michael AUT 1991
65 PREVC Domen SLO 1999
66 KOT Maciej POL 1991
67 WELLINGER Andreas GER 1995
68 TANDE Daniel Andre NOR 1994
69 STOCH Kamil POL 1987
70 KRAFT Stefan AUT 1993

  • Źródło: Własne
  • Foto: Wikipedia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here