Raw Air w Vikersund: Lista startowa dzisiejszego konkursu!

0
207

Na dzisiaj zaplanowano konkurs drużynowy na mamuciej skoczni w Vikersund. W rywalizacji weźmie udział 12 reprezentacji. 

W dzisiejszym konkursie zaliczanym do Turnieju Raw Air weźmie udział 12 reprezentacji: Stany Zjednoczone, Włochy, Finlandia, Szwajcaria, Rosja, Czechy, Japonia, Słowenia, Norwegia, Niemcy, Austria, Polska. W składzie reprezentacji Polski wystąpią; Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Kamil Stoch i Maciej Kot.

Dwustu metrów wśród skoczków, których zobaczymy w dzisiejszym konkursie nie przekroczyli: Aleksandr Bażenow, Casey Larson, Roberto Dellasega, Antti Aalto, Gabriel Karlen, Aleksiej Romaszow, Eetu Nousiainen, Killian Peier, Michaił Nazarov, Viktor Polasek i Ale Insam.

Lista startowa konkursu Raw Air w Vikersund (HS225); 18.03.2017
Nr Zawodnik Kraj Rocznik Rekord życiowy
1-1 RHOADS William USA 1995 201.0 m, Planica 2016
2-1 BRESADOLA Davide ITA 1988 204.5 m, Planica 2012
3-1 LARINTO Ville FIN 1990 211.5 m, Planica 2016
4-1 DESCHWANDEN Gregor SUI 1991 221.5 m, Vikersund 2015
5-1 BAŻENOW Aleksandr RUS 1995
6-1 VANCURA Tomas CZE 1996 222.0 m, Tauplitz/Bad Mitterndorf 2016
7-1 KOBAYASHI Ryoyu JPN 1996 219.5 m, Planica 2016
8-1 LANISEK Anze SLO 1996 215.0 m, Tauplitz/Bad Mitterndorf 2016
9-1 TANDE Daniel Andre NOR 1994 242.0 m, Vikersund 2016
10-1 GEIGER Karl GER 1993 219.0 m, Planica 2016
11-1 HAYBOECK Michael AUT 1991 241.5 m, Planica 2015
12-1 ŻYŁA Piotr POL 1987 232.5 m, Vikersund 2012
1-2 LARSON Casey USA 1998 154.5 m, Vikersund 2017
2-2 DELLASEGA Roberto ITA 1990 192.5 m, Planica 2010
3-2 AALTO Antti FIN 1995 167.0 m, Vikersund 2017
4-2 KARLEN Gabriel SUI 1994 192.0 m, Vikersund 2017
5-2 ROMASZOW Aleksiej RUS 1992 166.5 m, Tauplitz/Bad Mitterndorf 2014
6-2 MATURA Jan CZE 1980 224.5 m, Vikersund 2013
7-2 TAKEUCHI Taku JPN 1987 240.0 m, Vikersund 2016
8-2 TEPES Jurij SLO 1989 244.0 m, Planica 2015
9-2 JOHANSSON Robert NOR 1990 243.5 m, Vikersund 2016
10-2 FREITAG Richard GER 1991 231.0 m, Tauplitz/Bad Mitterndorf 2016
11-2 FETTNER Manuel AUT 1985 235.5 m, Vikersund 2017
12-2 KUBACKI Dawid POL 1990 216.5 m, Planica 2016
1-3 GLASDER Michael USA 1989 209.0 m, Oberstdorf 2017
2-3 COLLOREDO Sebastian ITA 1987 210.5 m, Planica 2011
3-3 NOUSIAINEN Eetu FIN 1997 142.0 m, Vikersund 2017
4-3 PEIER Killian SUI 1995 166.0 m, Vikersund 2017
5-3 NAZAROW Michaił RUS 1994 173.5 m, Vikersund 2017
6-3 POLASEK Viktor CZE 1997 183.0 m, Vikersund 2017
7-3 ITO Daiki JPN 1985 240.0 m, Vikersund 2012
8-3 PREVC Peter SLO 1992 250.0 m, Vikersund 2015
9-3 FORFANG Johann Andre NOR 1995 245.0 m, Planica 2016
10-3 EISENBICHLER Markus GER 1991 225.5 m, Vikersund 2016
11-3 SCHLIERENZAUER Gregor AUT 1990 243.5 m, Vikersund 2011
12-3 KOT Maciej POL 1991 231.0 m, Planica 2016
1-4 BICKNER Kevin USA 1996 218.5 m, Oberstdorf 2017
2-4 INSAM Alex ITA 1997 184.5 m, Vikersund 2017
3-4 MAEAETTAE Jarkko FIN 1994 213.0 m, Planica 2015
4-4 AMMANN Simon SUI 1981 238.5 m, Vikersund 2011
5-4 KLIMOW Jewgienij RUS 1994 210.5 m, Oberstdorf 2017
6-4 KOUDELKA Roman CZE 1989 226.5 m, Vikersund 2012
7-4 KASAI Noriaki JPN 1972 240.5 m, Tauplitz/Bad Mitterndorf 2016
8-4 PREVC Domen SLO 1999 225.0 m, Oberstdorf 2017
9-4 STJERNEN Andreas NOR 1988 249.0 m, Vikersund 2016
10-4 WELLINGER Andreas GER 1995 238.0 m, Oberstdorf 2017
11-4 KRAFT Stefan AUT 1993 246.5 m, Vikersund 2016
12-4 STOCH Kamil POL 1987 238.0 m, Planica 2015

  • Źródło: Własne
  • Foto: fis-ski.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here