PŚ w Planicy: Puchar Narodów praktycznie dla Polski!

0
328

Po dzisiejszym zajęciu trzeciego miejsca w ostatnim konkursie drużynowym w sezonie. Puchar Narodów na 99.9 procent będzie nasz. Jakiego wyczynu by musieli dokonać Austriacy, by odebrać Polakom ten puchar?

W jutrzejszym konkursie udział weźmie trzydziestu zawodników, w tym pięciu reprezentantów Polski i tylko trzech Austriaków. Nawet gdyby ta trójka znalazła się na podium, to i tak nie pokonali by Polaków w końcowym rozrachunku, bowiem z racji tego, że w ostatnim konkursie udział bierze 30 zawodników, to wszyscy zawodnicy dostaną punkty za konkurs. Jedyną szansą, choć nikłą, jest zdobycie przez cała trójkę zdobycia pierwszego miejsca ex aequo.

Jeśli chodzi o Niemców, to z racji tego że jutro będziemy mogli obejrzeć ich aż pięciu, to by oni zdobyli Puchar Narodów, to na pierwszym miejscu ex aequo musiało by się ich znaleźć aż czterech! To by był istny ewenement, gdyby się tak stało!

Oznacza to, że wszystkie znaki na ziemi, jak i na niebie wskazują na to, iż Puchar Narodów zdobędzie nikt inny jak Polska!


  • Źródło: Własne
  • Foto: pzn.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here