Robert Kranjec : ,,Wrócę silniejszy”

0
162
fot. Wiktoria Wnętkowska

Robert Kranjec, który doznał fatalnej kontuzji, która wykluczyła go ze startów w minionym sezonie, zapowiada szybki powrót w lepszym stylu. Miejmy nadzieję, że przepowiednie się sprawdzą i może nawet latem, ujrzymy słoweńskiego skoczka na wielu obiektach świata.

– ,,Z moim kolanem wszystko dobrze.” – zapewnia Słoweniec. – ,,Od trzech tygodni trenuję, a w maju zacznę już zajęcia na skoczni” – dodaję z wyraźną satysfakcją.

– ,,Wrócę silniejszy. Jestem tego pewien” – te słowa cieszą zapewne nie tylko kibiców teamu, do którego należy doświadczony zawodnik, ale i miłośników całej dyscypliny, gdyż Kranjec jest jej ważną częścią. Wiele osób wyraźnie odczuwa jego absencję i życzy mu szybkiego powrotu do zdrowia.

– ,,Trudno było mi patrzeć na skoki w telewizji. Sam miałem na to ochotę, jednak nie mogłem skakać, bo przeszedłem operację. Ciężko pracowałem przez cztery miesiące i mogę wrócić.” – po tej wypowiedzi, wywiad został na chwilę przerwany, ponieważ rozbawiony Janek Ziobro, przechodząc obok Roberta, zsunął mu czapkę na oczy. Widać, że Panowie mają dobre relacje. – ,,Bardzo ciężko patrzyło się na to wszystko sprzed telewizora.” – zakończył, przywołując smutne wspomnienia.


  • Źródło: własne + sport.tvp.pl
  • FOTO: Wiktoria Wnętkowska 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here