Gregor Schlierenzauer: ,,Najważniejsze są dla mnie emocje”

0
820
fot. Barbara Kosma

Gregor Schlierenzauer, wybitny skoczek, żyjąca legenda, niesamowity człowiek o wielkim sercu, wypowiedział się o planach na bliską przyszłość. Jak wiemy minione sezony, nie były udane dla młodego, niezwykle utalentowanego Austriaka, jednak podopieczny Heinza Kuttina z nadzieją spogląda wprzód i chce stawiać kolejne, odważne kroki w swojej karierze. 

– ,,Igrzyska są na mojej liście celów, ale najważniejsze są dla mnie emocje. Chcę znów móc zacisnąć pięści na dole skoczni i pomyśleć: „wow! ten skok był genialny!”. Chciałbym móc znów to przeżyć. – zdradził 27-latek.

– ,,Chcę odnaleźć w życiu to, co będzie sprawiało mi radość i, wcześniej lub później, założyć rodzinę.” – jak widzimy, Gregor wspomina również o pragnieniach niezwiązanych z dyscypliną sportową. Możemy wnioskować, iż jego wiek to odpowiedni moment na pomyślenie o życiowej stabilizacji.

Życzymy mu wszystkiego dobrego na ścieżce skoków narciarskich oraz w sferze prywatnej. Mamy nadzieję, że Schlierenzauer w końcu odnajdzie to, czego ze zrozumiałym uporem poszukuje.


  • Źródło: własne + sportowefakty.wp.pl
  • FOTO: Barbara Kosma