Lista startowa i program Letniego Pucharu Kontynentalnego w Kranju

0
Kranj
fot. zsport-kranj.si

Dzisiaj o godzinie 19:45 rozpocznie się inauguracyjny konkurs Letniego Pucharu Kontynentalnego 2017. Na liście startowej znalazło się 70 skoczków, w tym pięciu Polaków.

Biało-czerwonych w Kranju reprezentować będą: Bartosz Czyż, Przemysław Kantyka, Paweł Wąsek, Aleksander Zniszczoł i Klemens Murańka. Pierwsza seria rozpocznie się o godzinie 19:45, natomiast o 17:30 będziemy świadkami oficjalnego treningu.

  • Program LPK w Kranju (HS 109):

 

Piątek, 07.07.2017

17:30 – Oficjalny trening

19:45 – Pierwsza seria konkursowa

Sobota, 08.07.2017

8:30 – Seria próbna

9:30 – Pierwsza seria konkursowa

Lista startowa Letniego Pucharu Kontynentalnego w Kranju, 07.07.2017
Nr Zawodnik Kraj
1 VODAN Aljaz SLO
2 NAGLIC Tomaz SLO
3 PREVC Peter SLO
4 NIKAIDO Ren JPN
5 PITEA Sorin Iulian ROU
6 CZYŻ Bartosz POL
7 LEAROYD Jonathan FRA
8 SOKOLENKO Konstantin KAZ
9 NOMME Martti EST
10 BICKNER Kevin USA
11 KANTYKA Przemysław POL
12 SELL Adrian GER
13 KURITA Riki JPN
14 FARKAS Hunor ROU
15 MARUSIAK Jewhen UKR
16 BRESADOLA Giovanni ITA
17 PASICZNYK Stepan UKR
18 HOLIK Frantisek CZE
19 MAURER Joshua CAN
20 BRASME Paul FRA
21 LARSON Casey USA
22 MALTSEV Kevin EST
23 BIRCHLER Tobias SUI
24 DELLASEGA Roberto ITA
25 KALINICZENKO Witalij UKR
26 BEDIR Muhammed Ali TUR
27 KOROLEW Aleksiej KAZ
28 BOJARINCEW Władysław RUS
29 WAGNER Lukas GER
30 CINTIMAR Muhammet Irfan TUR
31 KARPIENKO Nikołaj KAZ
32 CECON Federico ITA
33 EGLOFF Luca SUI
34 ROCH DUPLAND Thomas FRA
35 IWASA Yuken JPN
36 HLAVA Lukas CZE
37 IPCIOGLU Fatih Arda TUR
38 GLASDER Michael USA
39 ZAJC Timi SLO
40 JELAR Ziga SLO
41 BOYD-CLOWES Mackenzie CAN
42 SAKALA Filip CZE
43 LINDVIK Marius NOR
44 FUCHS Tim GER
45 SCHULER Andreas SUI
46 BJOERENG Joacim Oedegaard NOR
47 WĄSEK Paweł POL
48 POGRAJC Andraz SLO
49 HAUKEDAL Richard NOR
50 KOZISEK Cestmir CZE
51 ZNISZCZOŁ Aleksander POL
52 PUNGERTAR Matjaz SLO
53 HAHN Julian GER
54 HAMANN Martin GER
55 JUSTIN Rok SLO
56 BARTOL Tilen SLO
57 TARMAN Rok SLO
58 ASCHENWALD Philipp AUT
59 SOEBERG Sigurd Nymoen NOR
60 MURAŃKA Klemens POL
61 HOFFMANN Felix GER
62 SCHMID Constantin GER
63 TOLLINGER Elias AUT
64 STEINER Maximilian AUT
65 PAVLOVCIC Bor SLO
66 ALTENBURGER Florian AUT
67 HUBER Stefan AUT
68 HUBER Daniel AUT
69 DEZMAN Nejc SLO
70 ZUPANCIC Miran SLO

  • Źródło: Własne
  • fot. www.zsport-kranj.si

Dodaj komentarz w połączeniu z profilem na Facebooku