Eva Logar zakończyła karierę

0
277
fot. Kinga Stanaszek

Dopiero w najbliższy weekend kobiety rozpoczną swą rywalizację w tegorocznym cyklu FIS Grand Prix. Nie zobaczymy w nim reprezentantki Słowenii – Evy Logar, która dzisiaj poinformowała o zakończeniu swej kariery.

Eva Logar w swojej karierze odnotowała 66 występów w Pucharze Świata, z czego najlepszym wynikiem było czwarte miejsce w Sapporo w 2013 roku. Uczestniczyła w Igrzysk Olimpijskich w Sochi oraz trzykrotnie w Mistrzostwach Świata. Jej najlepszym rezultatem na tego rodzaju imprezie była czwarta lokata w Oslo. W sezonie 2010/2011 zajęła trzecią pozycję w klasyfikacji generalnej Pucharu Kontynentalnego.

„Ta decyzja była bardzo długo obiektem mojej refleksji. Ale w końcu trzeba było ją podjąć. W tym momencie postanowiłam, że odkryję zwycięstwa w innych obszarach. Sport mi dał bardzo dużo doświadczenia, z którego skorzystam. Będę tęsknić za wszystkimi znajomymi sportowcami i wszystkimi, którzy mnie wspierali. Na pewno spotkamy się jeszcze w miłych okolicznościach” – napisała na portalu sloski.si.


  • Źródło: sloski.si
  • FOTO: Kinga Stanaszek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here