Lista startowa kwalifikacji LGP w Courchevel

0
340

Już w najbliższą sobotę odbędą się kwalifikacje do trzeciego konkursu Letniego Grand Prix 2017. Tym razem skoczkowie rywalizować będą w Courchevel. 

W kwalifikacjach weźmie udział 65 skoczków z z siedemnastu państw, w tym sześciu Polaków – Kamil Stoch (nr 51), Jakub Wolny (nr 53), Piotr Żyła (nr 60), Stefan Hula (nr 61), Maciej Kot (nr 64), Dawid Kubacki (nr 65).

PROGRAM ZAWODÓW:

Sobota, 12.08.2017
9:00 – Oficjalny trening mężczyzn (HS132)
11:00 – Kwalifikacje mężczyzn (HS132)
17:30 – Seria próbna mężczyzn (HS132)
18:30 – Pierwsza seria konkursowa mężczyzn (HS132)

Lista startowa kwalifikacji LGP w Courchevel (HS132); 12.08.2017
Nr Zawodnik Kraj Rocznik
1 NOMME Martti EST 1993
2 SAKUYAMA Kento JPN 1990
3 HAHN Julian GER 1997
4 KARPIENKO Nikolay KAZ 1981
5 BOYD-CLOWES Mackenzie CAN 1991
6 NAZAROV Mikhail RUS 1994
7 LARSON Casey USA 1998
8 FETTNER Manuel AUT 1985
9 NAKAMURA Naoki JPN 1996
10 BRASME Paul FRA 1997
11 HLAVA Lukas CZE 1984
12 MAURER Joshua CAN 1996
13 TROFIMOW Roman Siergiejewicz RUS 1989
14 SATO Yukiya JPN 1995
15 KARLEN Gabriel SUI 1994
16 HOFFMANN Felix GER 1997
17 VANCURA Tomas CZE 1996
18 HARADA Yumu JPN 1990
19 SCHMID Constantin GER 1999
20 HAYBOECK Michael AUT 1991
21 JELAR Ziga SLO 1997
22 KOBAYASHI Junshiro JPN 1991
23 BAER Moritz GER 1997
24 ROCH DUPLAND Thomas FRA 1996
25 STJERNEN Andreas NOR 1988
26 ZOGRAFSKI Władimir BUL 1993
27 JANDA Jakub CZE 1978
28 Zhaparov Marat KAZ 1985
29 DESCOMBES SEVOIE Vincent FRA 1984
30 TARMAN Rok SLO 1997
31 DESCHWANDEN Gregor SUI 1991
32 KORNILOV Denis RUS 1986
33 AALTO Antti FIN 1995
34 PEIER Killian SUI 1995
35 ROMASCHOV Aleksey RUS 1992
36 AIGNER Clemens AUT 1993
37 FANNEMEL Anders NOR 1991
38 POLASEK Viktor CZE 1997
39 SCHIFFNER Markus AUT 1992
40 LANISEK Anze SLO 1996
41 KRANJEC Robert SLO 1981
42 ZUPANCIC Miran SLO 1989
43 KOFLER Andreas AUT 1984
44 AMMANN Simon SUI 1981
45 LARINTO Ville FIN 1990
46 KRAFT Stefan AUT 1993
47 JUSTIN Rok SLO 1993
48 SEMENIC Anze SLO 1993
49 ALTENBURGER Florian AUT 1993
50 JOHANSSON Robert NOR 1990
51 STOCH Kamil POL 1987
52 BRESADOLA Davide ITA 1988
53 WOLNY Jakub POL 1995
54 GANGNES Kenneth NOR 1989
55 WANK Andreas GER 1988
56 COLLOREDO Sebastian ITA 1987
57 GRANERUD Halvor Egner NOR 1996
58 TANDE Daniel Andre NOR 1994
59 KOUDELKA Roman CZE 1989
60 ŻYŁA Piotr POL 1987
61 HULA Stefan POL 1986
62 GEIGER Karl GER 1993
63 LEYHE Stephan GER 1992
64 KOT Maciej POL 1991
65 KUBACKI Dawid POL 1990

  • Źródło: Własne
  • fot: skisprungschanzen.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here