Puchar Beskidów w Wiśle: Lista startowa!

0
205
Wisła Centrum
fot. Kinga Stanaszek

Dzisiaj odbędzie się drugi konkurs w ramach Pucharu Beskidów. Na liście startowej znajduje się 75 skoczków z osiemnastu państw, w tym jedenastu Polaków.

Polaków w Wiśle reprezentować będą: Stanisław Biela (nr 1), Łukasz Bukowski (nr 2), Krzysztof Biegun (nr 3), Krzysztof Miętus (nr 44), Paweł Wąsek (nr 49), Jan Ziobro (nr 55), Bartosz Czyż (nr 57), Przemysław Kantyka (nr 59), Bartłomiej Kłusek (nr 67), Aleksander Zniszczoł (nr 73) i Klemens Murańka (nr 75).

Program zawodów:
16:00 – Oficjalny trening (jedna seria)
17:30 – Seria próbna
19:00 – Pierwsza seria konkursowa

Lista startowa konkursu Pucharu Beskidów w Wiśle (HS134)
Nr Zawodnik Kraj
1 BIELA Stanisław POL
2 BUKOWSKI Łukasz POL
3 BIEGUN Krzysztof POL
4 CHOI Seou KOR
5 CECON Federico ITA
6 AIGRO Artti EST
7 HOLIK Frantisek CZE
8 SELL Adrian GER
9 SCHMALNAUER Maximilian AUT
10 MUMINOW Sabirżan KAZ
11 LEAROYD Jonathan FRA
12 MAURER Joshua CAN
13 DELLASEGA Roberto ITA
14 WEIGEL Cedrik GER
15 TAEHKAEVUORI Frans FIN
16 PITEA Sorin Iulian ROU
17 NOUSIAINEN Eetu FIN
18 LISSO Justin GER
19 MAKSIMOCZKIN Michaił RUS
20 MARUSIAK Jewhen UKR
21 LEITNER Clemens AUT
22 RAIMUND Philipp GER
23 CHOI Heung-chul KOR
24 PACURAR Radu Mihai ROU
25 ROCH DUPLAND Thomas FRA
26 PAPPEL Taavi EST
27 KIM Hyun-ki KOR
28 KAELIN Pascal SUI
29 SCHWANN Mika AUT
30 SOUKUP Matthew CAN
31 WALLACE Brian USA
32 KARPIENKO Nikołaj KAZ
33 TKACZENKO Siergiej KAZ
34 LARSON Casey USA
35 KALINICZENKO Witalij UKR
36 PASICZNYK Stepan UKR
37 CACINA Daniel Andrei ROU
38 SIERGIEJEW Maksim RUS
39 PAVLIC Blaz SLO
40 BRAATHEN Matias NOR
41 HLAVA Lukas CZE
42 JANDA Jakub CZE
43 WESTERHEIM Oscar P NOR
44 MIĘTUS Krzysztof POL
45 LACKNER Thomas AUT
46 GLASDER Michael USA
47 BAŻENOW Aleksandr RUS
48 SCHULER Andreas SUI
49 WĄSEK Paweł POL
50 EGLOFF Luca SUI
51 RINGEN Sondre NOR
52 ALAMOMMO Andreas FIN
53 TARMAN Rok SLO
54 MARKENG Thomas Aasen NOR
55 ZIOBRO Jan POL
56 TOLLINGER Elias AUT
57 CZYŻ Bartosz POL
58 BRASME Paul FRA
59 KANTYKA Przemysław POL
60 ROTH Luca GER
61 SAKALA Filip CZE
62 NOMME Martti EST
63 DEZMAN Nejc SLO
64 NAGLIC Tomaz SLO
65 INSAM Alex ITA
66 STEINER Maximilian AUT
67 KŁUSEK Bartłomiej POL
68 PASCHKE Pius GER
69 KOZISEK Cestmir CZE
70 JELAR Ziga SLO
71 POGRAJC Andraz SLO
72 WAGNER Lukas GER
73 ZNISZCZOŁ Aleksander POL
74 ZUPANCIC Miran SLO
75 MURAŃKA Klemens POL

  • Źródło: Własne
  • fot. Kinga Stanaszek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here