LPK w Klingenthal: Lista startowa!

0
217
FOTO: Martyna Malich

Dzisiaj i jutro w Klingenthal odbędą się dwa ostatnie konkursy Letniego Pucharu Kontynentalnego 2017.

Na liście startowej znajduje się 81 skoczków, w tym pięciu Polaków: Paweł Wąsek (nr 46), Przemysław Kantyka (nr 59), Bartłomiej Kłusek (nr 69), Aleksander Zniszczoł (nr 76) i Klemens Murańka (nr 81).

Dzisiaj na godzinę 14:30 zaplanowano oficjalny trening. Pierwsza seria konkursowa rozpocznie się 2 godziny później.

Lista startowa konkursu LPK w Klingenthal (HS140)
Nr Zawodnik Kraj Rocznik
1 KRAUS Marinus 1991
2 EISENBICHLER Markus 1991
3 ASIKAINEN Lauri 1989
4 KIM Hyun-ki 1983
5 LARSON Casey 1998
6 WASILJEW Dmitrij 1979
7 MALTSEV Kevin 2000
8 FREDHEIM Kenneth Henningsmo 1997
9 HOLIK Frantisek 1998
10 MABUCHI Minato 1992
11 KARPIENKO Nikołaj 1981
12 DI LENARDO Zeno 1995
13 BEDIR Muhammed Ali 2000
14 KRATOW Ilja 2000
15 PETER Dominik 2001
16 MITROFAN Nicolae Sorin 1999
17 DELLASEGA Roberto 1990
18 KALINICZENKO Witalij 1993
19 BROWN A J 1995
20 TROFIMOW Roman Siergiejewicz 1989
21 TOROK Eduard 1997
22 NOUSIAINEN Eetu 1997
23 DESCHWANDEN Gregor 1991
24 KUS Jan 1998
25 PASICZNYK Stepan 1998
26 KARLEN Gabriel 1994
27 ROCH DUPLAND Thomas 1996
28 MATTOON Nicholas 1995
29 SOUKUP Matthew 1997
30 CINTIMAR Muhammet Irfan 1997
31 WOHLGENANNT Ulrich 1994
32 TAKEHANA Kenta 1992
33 MAURER Joshua 1996
34 MAEAETTAE Jarkko 1994
35 PITEA Sorin Iulian 1997
36 MARUSIAK Jewhen 2000
37 AIGRO Artti 1999
38 CECON Federico 1994
39 REISENAUER Janni 1997
40 NAITO Tomofumi 1993
41 HAUKEDAL Richard 1996
42 MUMINOW Sabirżan 1994
43 YAMADA Yuya 1990
44 LINDVIK Marius 1998
45 IPCIOGLU Fatih Arda 1997
46 WĄSEK Paweł 1999
47 ALTENBURGER Florian 1993
48 HAHN Julian 1997
49 BAŻENOW Aleksandr 1995
50 LISSO Justin 1999
51 LEAROYD Jonathan 2000
52 SEIDL Fabian 1997
53 TARMAN Rok 1997
54 HILDE Tom 1987
55 SIEGEL David 1996
56 HUBER Stefan 1994
57 NOMME Martti 1993
58 HLAVA Lukas 1984
59 KANTYKA Przemysław 1996
60 ROTH Luca 2000
61 SAKALA Filip 1996
62 AUNE Joakim 1993
63 HOFFMANN Felix 1997
64 FUCHS Tim 1997
65 DEZMAN Nejc 1992
66 POGRAJC Andraz 1991
67 MAYLAENDER Dominik 1995
68 PREVC Domen 1999
69 KŁUSEK Bartłomiej 1993
70 KOZISEK Cestmir 1991
71 BAER Moritz 1997
72 DESCOMBES SEVOIE Vincent 1984
73 FREITAG Richard 1991
74 LACKNER Thomas 1993
75 HAUER Joachim 1991
76 ZNISZCZOŁ Aleksander 1994
77 HUBER Daniel 1993
78 ZAJC Timi 2000
79 BARTOL Tilen 1997
80 PASCHKE Pius 1990
81 MURAŃKA Klemens 1994

  • Źródło: FIS
  • FOTO: Martyna Malich

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here