Inauguracja Pucharu Świata w Wiśle z firmą Supersnow

0
252

Dzisiaj o godzinie 16:30 w biurze prasowym na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince odbędzie się konferencja prasowa z udziałem Prezesa Polskiego Związku Narciarskiego – Apoloniusza Tajnera, Dyrektora koordynatora ds. skoków i kombinacji norweskiej – Adama Małysza, Prezesa firmy Supersnow – Rafała Topolskiego oraz Pełnomocnika Zarządu ds. systemów naśnieżania – Bogusława Pokrywki, którzy opowiedzą o przygotowaniach do inauguracji Pucharu Świata w Wiśle oraz o tym, jak możliwa jest produkcja śniegu w dodatnich temperaturach, o nowoczesnych systemach naśnieżania, swojej działalności – od tej globalnej do produkcji śniegu w domowym ogródku. 

Po raz pierwszy w historii w Polsce najlepsi skoczkowie narciarscy na świecie zainaugurują sezon startów w Pucharze Świata. Organizacja pierwszych w sezonie zawodów w tak wczesnym terminie, czyli w dniach 17-19 listopada, była możliwa tylko przy współpracy Polskiego Związku Narciarskiego z firmą Supersnow, która jest m.in. producentem nowoczesnych urządzeń do produkcji śniegu w dodatnich temperaturach. – Bez współpracy z SUPERSNOW Polska nie miałaby szans na Inaugurację Pucharu Świata w skokach narciarskich w tym sensacyjnym terminie. Chciałem podkreślić, że nigdy w historii światowych skoków narciarskich tak wcześnie nie odbyły się zawody tej rangi i jest to możliwe właśnie dzięki innowacjom, na których oparte są produkty polskiej firmy – podkreśla Apoloniusz Tajner, Prezes PZN.
Przygotowania wiślańskiego obiektu do Pucharu Świata rozpoczęły się w październiku, wtedy to w Wiśle pojawiły się pierwsze urządzenia firmy Supersnow tworzące śnieg. Wykorzystywano do tego nowoczesne maszyny AWS (All Weather Snow).
Supersnow jest jednym z wiodącym producentów najwyższej jakości urządzeń naśnieżających i dostawców naśnieżania. Firma zaopatruje w rozwiązania ośrodki narciarskie w urządzenia produkujące śnieg nawet w dodatnich temperaturach (+ 30 stopni Celsjusza). Obszar działania firmy to obszar trzech kontynentów; Europa, Azja, Ameryka Północna; USA, Kanada, Chiny, Korea Południowa, Kazachstan, Polska, Czechy, Słowacja, Ukraina, Białoruś, Rosja, Węgry, Rumunia, Bośnia i Hercegowina, Austria, Niemcy oraz kilka innych rynków.
Fabryka i główna siedziba firmy znajduję się w Polsce, natomiast w Austrii w Tyrolu jest oddział firmy obsługujący rynki alpejskie.
Serdecznie zapraszam  – Dyrektor koordynator ds. marketingu i PR Izabela Podolec

  • Źródło: PZN + Supersnow

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here