Fis Cup w Whistler: Lista startowa i program

0
425

Już dziś rozegrany zostanie kolejny konkurs z cyklu Fis Cup. Na liście startowej znajduje się 86 skoczków, w tym pięciu reprezentantów Polski.

W Whistler nieobecny jest lider klasyfikacji generalnej cyklu Fis Cup w sezonie 2017/2018 – Timi Zajc. Polskę w Whistler reprezentować będą: Przemysław Kantyka (4. miejsce w klasyfikacji generalnej Fis Cup 2017/2018), Paweł Wąsek (16. miejsce), Bartosz Czyż (17. miejsce), Tomasz Pilch (74. miejsce), Klemens Murańka (bez punktów).

Konkurs dzisiaj zaplanowano na godzinę 23:45. Rywalizacja oczywiście poprzedzona zostanie serią próbną (22:45) oraz treningiem (22:00). W dniu jutrzejszym konkurs planowo rozpocznie się o godzinie 23:00.



Lista startowa FC w Whistler (HS104)
Nr Zawodnik Kraj
1 KARPENKO Nikolay KAZ
2 KIM Hyunki KOR
3 AKHABADZE Sergey GEO
4 VARESCO Daniele ITA
5 TREMBLAY Stephane CAN
6 MATAVIN Nikolai RUS
7 BJOERENG Joacim Oedegaard NOR
8 SPULBER Mihnea Alexandru ROU
9 LEAROYD Jonathan FRA
10 BRASME Paul FRA
11 KAISER Ben USA
12 ZUPANCIC Miran SLO
13 ALTENBURGER Florian AUT
14 WANK Andreas GER
15 POLASEK Viktor CZE
16 SAKALA Filip CZE
17 LINDVIK Marius NOR
18 CHOI Heung Chul KOR
19 CHO Sungwoo KOR
20 LARSON Casey USA
21 JUSTIN Rok SLO
22 HAUER Joachim NOR
23 NAGAI Takehiro JPN
24 STRETCH Max CAN
25 ZYRYANOV Sergey KAZ
26 VASKUL Andrii UKR
27 MYHREN Mats Bjerke NOR
28 HAZETDINOV Ilmir RUS
29 SCHARFFS Greyson USA
30 DEZMAN Nejc SLO
31 DEAN Decker USA
32 JELAR Ziga SLO
33 KOZISEK Cestmir CZE
34 CONTAMINE Mathis FRA
35 YIM Soohyeon KOR
36 PAVLOVCIC Bor SLO
37 GASIENICA Patrick USA
38 BOLTON Sam GBR
39 LOCK Robert GBR
40 MARUSIAK Yevhen UKR
41 SOEBERG Sigurd Nymoen NOR
42 HOFFMANN Felix GER
43 MATTOON Nathan USA
44 ROLSETH Noah CAN
45 BAER Moritz GER
46 HAMANN Martin GER
47 MURANKA Klemens POL
48 LASOTA Damian CZE
49 BROWN A J USA
50 URLAUB Andrew USA
51 SOKOLENKO Konstantin KAZ
52 GIBSON Hunter USA
53 HILDE Tom NOR
54 DEVYATKIN Nikita KAZ
55 LAUCHLAN Nigel CAN
56 MATTOON Nicholas USA
57 MABUCHI Minato JPN
58 REISENAUER Janni AUT
59 TOROK Eduard ROU
60 KALINICHENKO Vitaliy UKR
61 MUMINOV Sabirzhan KAZ
62 SOUKUP Matthew CAN
63 PITEA Sorin Iulian ROU
64 PILCH Tomasz POL
65 MAURER Joshua CAN
66 KAELIN Pascal SUI
67 EGLOFF Luca SUI
68 KARLEN Gabriel SUI
69 MITROFAN Nicolae Sorin ROU
70 OJALA Juho FIN
71 POGRAJC Andraz SLO
72 BRESADOLA Giovanni ITA
73 MAEAETTAE Jarkko FIN
74 SEIDL Fabian GER
75 CECON Federico ITA
76 CZYZ Bartosz POL
77 WASEK Pawel POL
78 HUBER Stefan AUT
79 LACKNER Thomas AUT
80 ASCHENWALD Philipp AUT
81 WAGNER Lukas GER
82 OSTERC Aljaz SLO
83 TOLLINGER Elias AUT
84 KANTYKA Przemyslaw POL
85 RUPITSCH Markus AUT
86 MAYLAENDER Dominik GER

  • Źródło: Własne
  • Foto: Skisprungschanzen-Archiv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here