Puchar Świata w Titisee-Neustadt: Lista startowa kwalifikacji!

0
321

Już jutro o godzinie 12:00 rozpoczną się kwalifikacje do niedzielnego konkursu indywidualnego w Titisee-Neustadt.

Na liście startowej kwalifikacji znajduje się 66 skoczków, w tym sześciu reprezentantów Polski: Jakub Wolny (nr 32), Stefan Hula (nr 47), Maciej Kot (nr 52), Dawid Kubacki (nr 55), Piotr Żyła (nr 57) oraz Kamil Stoch (nr 61).

Kwalifikacje zostaną poprzedzone oficjalnym treningiem o godzinie 9:00. W sobotę zostanie rozegrany konkurs drużynowy (początek o 16:00), a w niedziele indywidualny (początek o 15:30).



Lista startowa kwalifikacji PŚ w Titisee-Neustadt (HS142)
Nr Zawodnik Kraj Rocznik
1 SCHMID Constantin GER 1999
2 SAKUYAMA Kento JPN 1990
3 NAZAROV Mikhail RUS 1994
4 ZHAPAROV Marat KAZ 1985
5 SCHULER Andreas SUI 1995
6 BRESADOLA Davide ITA 1988
7 NOUSIAINEN Eetu FIN 1997
8 BOYD-CLOWES Mackenzie CAN 1991
9 SCHLIERENZAUER Gregor AUT 1990
10 NOMME Martti EST 1993
11 ALAMOMMO Andreas FIN 1998
12 BICKNER Kevin USA 1996
13 COLLOREDO Sebastian ITA 1987
14 AIGRO Artti EST 1999
15 DELLASEGA Roberto ITA 1990
16 KASAI Noriaki JPN 1972
17 KLIMOV Evgeniy RUS 1994
18 KOROLEV Alexey KAZ 1987
19 GLASDER Michael USA 1989
20 HLAVA Lukas CZE 1984
21 LANISEK Anze SLO 1996
22 KOUDELKA Roman CZE 1989
23 AHONEN Janne FIN 1977
24 ZOGRAFSKI Vladimir BUL 1993
25 PEIER Killian SUI 1995
26 INSAM Alex ITA 1997
27 VANCURA Tomas CZE 1996
28 VASSILIEV Dimitry RUS 1979
29 STURSA Vojtech CZE 1995
30 DESCOMBES SEVOIE Vincent FRA 1984
31 KOBAYASHI Ryoyu JPN 1996
32 WOLNY Jakub POL 1995
33 AALTO Antti FIN 1995
34 RHOADS William USA 1995
35 KORNILOV Denis RUS 1986
36 POPPINGER Manuel AUT 1989
37 TAKEUCHI Taku JPN 1987
38 BARTOL Tilen SLO 1997
39 GRANERUD Halvor Egner NOR 1996
40 AIGNER Clemens AUT 1993
41 ZAJC Timi SLO 2000
42 PREVC Peter SLO 1992
43 DESCHWANDEN Gregor SUI 1991
44 HUBER Daniel AUT 1993
45 STJERNEN Andreas NOR 1988
46 AMMANN Simon SUI 1981
47 HULA Stefan POL 1986
48 SEMENIC Anze SLO 1993
49 FANNEMEL Anders NOR 1991
50 PASCHKE Pius GER 1990
51 LEYHE Stephan GER 1992
52 KOT Maciej POL 1991
53 JOHANSSON Robert NOR 1990
54 FETTNER Manuel AUT 1985
55 KUBACKI Dawid POL 1990
56 GEIGER Karl GER 1993
57 ZYLA Piotr POL 1987
58 KOBAYASHI Junshiro JPN 1991
59 EISENBICHLER Markus GER 1991
60 DAMJAN Jernej SLO 1983
61 STOCH Kamil POL 1987
62 FORFANG Johann Andre NOR 1995
63 KRAFT Stefan AUT 1993
64 TANDE Daniel Andre NOR 1994
65 WELLINGER Andreas GER 1995
66 FREITAG Richard GER 1991

  • Źródło: Własne
  • fot. berkutschi.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here