PK w Whistler: Lista startowa i program dzisiejszego konkursu!

0
584

Już dzisiaj rozegrany zostanie drugi konkurs Pucharu Kontynentalnego w sezonie 2017/2018 w kanadyjskim Whistler.

Wczoraj zwycięstwo w konkursie odniósł Tomasz Pilch i tym samym objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej cyklu. Pierwsza seria konkursowa dzisiejszego konkursu zaplanowana jest na godzinę 20:00, oczywiście rywalizacja zostanie poprzedzona serią próbną (19:00).

Na liście startowej znajduje się 64 skoczków z 18 krajów, w tym czterech reprezentantów Polski: Paweł Wąsek (nr 5), Bartosz Czyż (nr 32), Klemens Murańka (nr 40), Tomasz Pilch (nr 64).



Lista startowa Pucharu Kontynentalnego w Whistler (HS104)
Nr Zawodnik Kraj
1 MAURER Joshua CAN
2 MATTOON Nicholas USA
3 CHOI Heung Chul KOR
4 MITROFAN Nicolae Sorin ROU
5 WĄSEK Paweł POL
6 KARPIENKO Nikołaj KAZ
7 VARESCO Daniele ITA
8 KALINICZENKO Witalij UKR
9 BRESADOLA Giovanni ITA
10 KARLEN Gabriel SUI
11 KAELIN Pascal SUI
12 LASOTA Damian CZE
13 SOEBERG Sigurd Nymoen NOR
14 REISENAUER Janni AUT
15 MUMINOW Sabirżan KAZ
16 LARSON Casey USA
17 NAGAI Takehiro JPN
18 SOKOLENKO Konstantin KAZ
19 MABUCHI Minato JPN
20 MARUSIAK Jewhen UKR
21 KIM Hyun-ki KOR
22 BRASME Paul FRA
23 LAUCHLAN Nigel CAN
24 HAZETDINOW Ilmir RUS
25 MAEAETTAE Jarkko FIN
26 MYHREN Mats Bjerke NOR
27 SOUKUP Matthew CAN
28 OJALA Juho FIN
29 BROWN A J USA
30 ALTENBURGER Florian AUT
31 WAGNER Lukas GER
32 CZYŻ Bartosz POL
33 PITEA Sorin Iulian ROU
34 CECON Federico ITA
35 BJOERENG Joacim Oedegaard NOR
36 MAYLAENDER Dominik GER
37 HUBER Stefan AUT
38 JUSTIN Rok SLO
39 RUPITSCH Markus AUT
40 MURAŃKA Klemens POL
41 OSTERC Aljaz SLO
42 SAKALA Filip CZE
43 HOFFMANN Felix GER
44 TOROK Eduard ROU
45 HILDE Tom NOR
46 POGRAJC Andraz SLO
47 EGLOFF Luca SUI
48 SEIDL Fabian GER
49 DEZMAN Nejc SLO
50 KOZISEK Cestmir CZE
51 BAER Moritz GER
52 LACKNER Thomas AUT
53 HAMANN Martin GER
54 JELAR Ziga SLO
55 HAUER Joachim NOR
56 ZUPANCIC Miran SLO
57 WANK Andreas GER
58 LEAROYD Jonathan FRA
59 POLASEK Viktor CZE
60 PAVLOVCIC Bor SLO
61 TOLLINGER Elias AUT
62 LINDVIK Marius NOR
63 ASCHENWALD Philipp AUT
64 PILCH Tomasz POL

  • Źródło: Własne
  • Foto: Skisprungschanzen-Archiv