PŚ Pań w Hinterzarten: Lista startowa kwalifikacji!

0
163
Kinga Rajda
fot. Kinga Stanaszek

Dzisiaj o godzinie 20:00 rozpoczną się kwalifikacje do niedzielnego konkursu Pucharu Świata pań 2017/2018 w niemieckim Hinterzarten. 

Dzisiejsze kwalifikacje zostaną poprzedzone serią próbną o godzinie 18:00. Na liście startowej znajduje się 67 skoczkiń, w tym jedna Polka – Kinga Rajda.



Lista startowa kwalifikacji PŚ Pań w Hinterzarten (HS108)
Nr Zawodniczka Kraj Rocznik
1 FREITAG Selina GER 2001
2 GRAESSLER Ulrike GER 1987
3 REISCH Agnes GER 1999
4 GOERLICH Luisa GER 1998
5 STRAUB Ramona GER 1993
6 RAUDASCHL Elisabeth AUT 1997
7 HENDRICKSON Sarah USA 1994
8 HENRICH Taylor CAN 1995
9 BLAZKOVA Barbora CZE 1997
10 RUNGGALDIER Elena ITA 1990
11 STEFANUTA Bianca Elena (tylko trening) ROU 1998
12 TANAKA Atsuko CAN 1992
13 DIEU Romane FRA 2000
14 MILITARU Carina Alexandra ROU 2001
15 KABLUKOVA Ksenia RUS 1998
16 PESATOVA Zdenka CZE 1999
17 LUSSI Nina USA 1994
18 TRAMBITAS Andreea Diana ROU 2000
19 KLEVEN Thea Sofie NOR 2000
20 RINGQUIST Abby USA 1989
21 BODNARCHUK Natasha CAN 1998
22 FORSSTROEM Susanna FIN 1995
23 LI Xueyao CHN 1995
24 GIANMOENA Veronica ITA 1995
25 BARANNIKOVA Anastasiya RUS 1987
26 MRAKOTOVA Jana CZE 1999
27 MAURER Nicole CAN 2000
28 RAJDA Kinga POL 2000
29 PURKER Claudia AUT 1999
30 STRATE Abigail CAN 2001
31 INDRACKOVA Karolina CZE 1997
32 GERAGHTY-MOATS Tara USA 1993
33 PAGNIER Josephine FRA 2002
34 EILERS Natalie CAN 1998
35 KUSTOVA Alexandra RUS 1998
36 PAILLARD Oceane FRA 2000
37 ENGLUND Nita USA 1992
38 VTIC Maja SLO 1988
39 RUPPRECHT Anna GER 1996
40 CLAIR Julia FRA 1994
41 TIKHONOVA Sofia RUS 1998
42 CHANG Xinyue CHN 1994
43 KYKKAENEN Julia FIN 1994
44 STROEM Anna Odine NOR 1998
45 HARALAMBIE Daniela ROU 1997
46 OPSETH Silje NOR 1999
47 IWABUCHI Kaori JPN 1993
48 SEIFRIEDSBERGER Jacqueline AUT 1991
49 KLINEC Ema SLO 1998
50 MORAT Lucile FRA 2001
51 MALSINER Manuela ITA 1997
52 SETO Yuka JPN 1997
53 HOELZL Chiara AUT 1997
54 ERNST Gianina GER 1998
55 LEMARE Lea FRA 1996
56 KRIZNAR Nika SLO 2000
57 SEYFARTH Juliane GER 1990
58 ROGELJ Spela SLO 1994
59 BOGATAJ Ursa SLO 1995
60 MALSINER Lara ITA 2000
61 WUERTH Svenja GER 1993
62 AVVAKUMOVA Irina RUS 1991
63 VOGT Carina GER 1992
64 ITO Yuki JPN 1994
65 TAKANASHI Sara JPN 1996
66 LUNDBY Maren NOR 1994
67 ALTHAUS Katharina GER 1996

  • Źródło: fis-ski.com
  • Foto: Kinga Stanaszek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here