Puchar Kontynentalny w Engelbergu: Lista startowa i program dzisiejszych zawodów!

0
729

Już dzisiaj o godzinie 17:00 rozpocznie się kolejny konkurs Pucharu Kontynentalnego w sezonie 2017/2018.

Na liście startowej znajduje się 72 skoczków z 20 państw, w tym pięciu Polaków: Przemysław Kantyka (nr 43), Aleksander Zniszczoł (nr 48), Klemens Murańka (nr 52), Paweł Wąsek (nr 53), Tomasz Pilch (nr 72).

Na godzinę 14:30 zaplanowano trening, a godzinę później rozpocznie się seria próbna.

Lista startowa konkursu Pucharu Kontynentalnego w Engelbergu (HS140)
Nr Zawodnik Kraj
1 KAELIN Pascal SUI
2 LACROIX Olan SUI
3 KARLEN Gabriel SUI
4 PETER Dominik SUI
5 HAUSWIRTH Sandro SUI
6 MITROFAN Nicolae Sorin ROU
7 VARESCO Daniele ITA
8 PITEA Sorin Iulian ROU
9 KIM Hyun-ki KOR
10 LAUCHLAN Nigel CAN
11 ZOGRAFSKI Władimir BUL
12 CHOI Seou KOR
13 KALINICZENKO Witalij UKR
14 ROCH DUPLAND Thomas FRA
15 NIKAIDO Ren JPN
16 BRASME Paul FRA
17 MAKSIMOCZKIN Michaił RUS
18 WINTER Paul GER
19 SIEGEL Jonathan GER
20 SCHULER Andreas SUI
21 CECON Federico ITA
22 SOUKUP Matthew CAN
23 WOHLGENANNT Ulrich AUT
24 KRAUS Marinus GER
25 CHOI Heung Chul KOR
26 VANCURA Tomas CZE
27 MUMINOW Sabirżan KAZ
28 SCHWANN Mika AUT
29 PEIER Killian SUI
30 WEIGEL Cedrik GER
31 MAURER Joshua CAN
32 RINGEN Sondre NOR
33 IPCIOGLU Fatih Arda TUR
34 FUCHS Tim GER
35 KURITA Riki JPN
36 ALAMOMMO Andreas FIN
37 LEITNER Clemens AUT
38 DI LENARDO Zeno ITA
39 LANISEK Anze SLO
40 IWASA Yuken JPN
41 GLASDER Michael USA
42 TROFIMOW Roman Siergiejewicz RUS
43 KANTYKA Przemysław POL
44 OSTERC Aljaz SLO
45 BJOERENG Joacim Oedegaard NOR
46 KYTOESAHO Niko FIN
47 OJALA Juho FIN
48 ZNISZCZOŁ Aleksander POL
49 SAKALA Filip CZE
50 HLAVA Lukas CZE
51 TOROK Eduard ROU
52 MURAŃKA Klemens POL
53 WĄSEK Paweł POL
54 SEIDL Fabian GER
55 MYHREN Mats Bjerke NOR
56 HAZETDINOW Ilmir RUS
57 NAGLIC Tomaz SLO
58 EGLOFF Luca SUI
59 POGRAJC Andraz SLO
60 ZUPANCIC Miran SLO
61 HILDE Tom NOR
62 SCHIFFNER Markus AUT
63 POLASEK Viktor CZE
64 PAVLOVCIC Bor SLO
65 TOLLINGER Elias AUT
66 ALTENBURGER Florian AUT
67 LEAROYD Jonathan FRA
68 LINDVIK Marius NOR
69 HAUER Joachim NOR
70 ASCHENWALD Philipp AUT
71 DEZMAN Nejc SLO
72 PILCH Tomasz POL

  • Źródło: Własne
  • fot. skisprungschanzen.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here