Turniej Czterech Skoczni w Ga-Pa: Faworyci konkursu

0
167

Już dziś, w Nowy Rok, pierwsze tego roku, a drugie zawody z cyklu Turnieju Czterech Skoczni. Po zmaganiach w Oberstdorfie dziś czeka nas rywalizacja w Ga-Pa.

W dzisiejszym zmaganiach o zwycięstwo bić może się duża liczba zawodników. Wśród skoczków, którzy mogą powalczyć o podium są z pewnością Polacy. W doskonałej formie są Stefan Hula, Dawid Kubacki i Kamil Stoch, którzy po fenomenalnym konkursie w Oberstdorfie świetnie spisali się we wczorajszych kwalifikacjach. Zobaczymy czy znów powalczą o najwyższe lokaty.

Kolejnym skoczkiem, którzy będzie chciał zwyciężyć jest Richard Freitag. Jego forma jest w dalszym ciągu wysoka. Jest przed szansą triumfu niemieckiego skoczka w TCS, a to dawno nie miało miejsca.

Do walki o podium może włączyć się Norweg – Johan Andre Forfang. Wczoraj wygrał kwalifikacje, a jego skok był naprawdę dobry. Kto wie, może powtórzy to i dziś.

Bardzo dobrze skacze również Junshiro Kobayashi. Japończyk od początku sezonu spisuje się nieźle, a w skoku eliminacyjnym uzyskał 136 metrów, dzięki czemu zajął 5. miejsce. Jak spisze się dziś?


  • Źródło: Własne
  • Foto: Wikimapia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here