Turniej Czterech Skoczni w Innsbrucku: Lista startowa kwalifikacji!

0
535

Już jutro odbędą się kwalifikacje do trzeciego konkursu 66. Turnieju Czterech Skoczni w Innsbrucku! 

Na liście startowej znajduje się 67 skoczków z 16 krajów, w tym siedmiu reprezentantów Polski: Tomasz Pilch (nr 18) , Jakub Wolny (nr 30), Maciej Kot (nr 51), Stefan Hula (nr 53), Piotr Żyła (nr 54), Dawid Kubacki (nr 58) i Kamil Stoch (nr 66).

Oczy wszystkich kibiców będą w szczególności skierowane na 17-letniego Tomasza Pilcha, dla którego będzie to debiut w Pucharze Świata. Polak będzie najmłodszym zawodnikiem biorącym udział w jutrzejszych kwalifikacjach.

Do stawki również wracają Amerykanie, których nie oglądaliśmy w niemieckiej części 66. Turnieju Czterech Skoczni.

Lista startowa kwalifikacji Turnieju Czterech Skoczni w Innsbrucku (HS130):
Nr Zawodnik Kraj Rocznik
1 LEITNER Clemens 1998
2 LACKNER Thomas 1993
3 ALTENBURGER Florian 1993
4 SCHIFFNER Markus 1992
5 WOHLGENANNT Ulrich 1994
6 ROMASZOW Aleksiej 1992
7 BOYD-CLOWES Mackenzie 1991
8 SAKUYAMA Kento 1990
9 GLASDER Michael 1989
10 KOZISEK Cestmir 1991
11 POLASEK Viktor 1997
12 COLLOREDO Sebastian 1987
13 MAEAETTAE Jarkko 1994
14 MUMINOW Sabirżan 1994
15 ZOGRAFSKI Władimir 1993
16 BICKNER Kevin 1996
17 AIGRO Artti 1999
18 PILCH Tomasz 2000
19 INSAM Alex 1997
20 DEZMAN Nejc 1992
21 NAZAROW Michaił 1994
22 KOUDELKA Roman 1989
23 PEIER Killian 1995
24 STURSA Vojtech 1995
25 PREVC Domen 1999
26 KLIMOW Jewgienij 1994
27 NOUSIAINEN Eetu 1997
28 AALTO Antti 1995
29 RHOADS William 1995
30 WOLNY Jakub 1995
31 POPPINGER Manuel 1989
32 JELAR Ziga 1997
33 KORNIŁOW Denis 1986
34 KASAI Noriaki 1972
35 KOBAYASHI Ryoyu 1996
36 AIGNER Clemens 1993
37 SCHLIERENZAUER Gregor 1990
38 SCHMID Constantin 1999
39 ZAJC Timi 2000
40 DESCHWANDEN Gregor 1991
41 HAYBOECK Michael 1991
42 HUBER Daniel 1993
43 TAKEUCHI Taku 1987
44 PASCHKE Pius 1990
45 BARTOL Tilen 1997
46 AMMANN Simon 1981
47 GRANERUD Halvor Egner 1996
48 FETTNER Manuel 1985
49 PREVC Peter 1992
50 STJERNEN Andreas 1988
51 KOT Maciej 1991
52 LEYHE Stephan 1992
53 HULA Stefan 1986
54 ŻYŁA Piotr 1987
55 GEIGER Karl 1993
56 JOHANSSON Robert 1990
57 DAMJAN Jernej 1983
58 KUBACKI Dawid 1990
59 EISENBICHLER Markus 1991
60 FANNEMEL Anders 1991
61 FORFANG Johann Andre 1995
62 KOBAYASHI Junshiro 1991
63 KRAFT Stefan 1993
64 TANDE Daniel Andre 1994
65 WELLINGER Andreas 1995
66 STOCH Kamil 1987
67 FREITAG Richard 1991

  • Źródło: Własne
  • fot. bergisel.info

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here