Turniej Czterech Skoczni w Innsbrucku: Zwycięstwo Junshiro Kobayashiego, Stoch drugi!

0

Do kwalifikacji przystąpiło 67 skoczków z 16 krajów. Wśród nich mogliśmy oglądać siedmiu reprezentantów Polski!

Kwalifikacje do jutrzejszego konkursu wygrał Junshiro Kobayashi (131 m), na drugiej pozycji uplasował się Kamil Stoch (127,5 m), a na trzeciej – Richard Freitag (125 m).

Na kolejnych miejscach w pierwszej dziesiątce sklasyfikowani zostali: Dawid Kubacki (129,5 m), Stefan Kraft (127 m), Markus Eisenbichler (127 m), Daniel Andre Tande (128 m), Stefan Hula (129 m), Tilen Bartol (130 m), Jernej Damjan (128,5).

Maciej Kot skoczył 120 metrów i zajął 20. miejsce, Jakub Wolny – 25 (122 m), Tomasz Pilch – 38 (119,5 m), a Piotr Żyła – 39 (118 m).

Wyniki kwalifikacji Turnieju Czterech Skoczni w Innsbrucku (HS130):
lp. nr imię i nazwisko kraj odl. belka km/h styl komp. nota
1 Q 62 KOBAYASHI Junshiro 131.0 6 89.0 56.0 -2.7 145.9
2 Q 66 STOCH Kamil 127.5 5 88.2 56.0 -3.8 142.8
3 Q 67 FREITAG Richard 125.0 5 88.8 55.5 0.8 142.4
4 Q 58 KUBACKI Dawid 129.5 7 90.0 55.5 -0.2 141.0
5 Q 63 KRAFT Stefan 127.0 6 89.2 53.5 1.4 140.3
6 Q 59 EISENBICHLER Markus 127.0 6 89.3 54.0 -1.4 138.0
7 Q 64 TANDE Daniel Andre 128.0 6 89.5 54.0 -4.3 136.9
8 Q 53 HULA Stefan 129.0 8 90.0 55.0 -1.2 134.3
9 Q 45 BARTOL Tilen 130.0 8 89.9 54.5 -2.7 134.1
10 Q 57 DAMJAN Jernej 128.5 8 89.4 55.5 -1.1 134.0
11 Q 61 FORFANG Johann Andre 123.5 6 89.1 54.0 -0.8 132.3
12 Q 55 GEIGER Karl 129.5 8 90.2 54.0 -3.2 132.2
12 Q 52 LEYHE Stephan 127.0 8 90.3 55.0 0.3 132.2
14 Q 65 WELLINGER Andreas 124.0 6 89.7 54.5 -3.2 131.3
14 Q 41 HAYBOECK Michael 128.0 8 90.1 55.0 -2.4 131.3
16 Q 50 STJERNEN Andreas 128.5 8 90.6 49.5 -0.2 128.9
16 Q 43 TAKEUCHI Taku 127.0 8 89.5 55.0 -3.0 128.9
18 Q 38 SCHMID Constantin 124.5 8 90.4 53.5 1.4 127.3
19 Q 60 FANNEMEL Anders 121.0 6 89.2 52.5 -0.7 126.4
20 Q 51 KOT Maciej 123.0 8 90.2 53.0 3.6 126.3
21 Q 56 JOHANSSON Robert 125.5 8 90.4 52.5 -1.1 125.6
22 Q 37 SCHLIERENZAUER Gregor 121.0 8 89.8 52.5 6.9 125.5
22 Q 32 JELAR Ziga 124.0 8 89.5 54.0 125.5
24 Q 47 GRANERUD Halvor Egner 125.0 8 90.2 54.0 -2.5 124.8
25 Q 30 WOLNY Jakub 122.0 8 89.6 53.0 1.9 122.8
26 Q 49 PREVC Peter 123.5 8 89.9 52.5 -0.8 122.3
27 Q 48 FETTNER Manuel 123.0 8 90.0 52.5 -0.4 121.8
27 Q 44 PASCHKE Pius 123.5 8 89.5 53.0 -1.8 121.8
29 Q 39 ZAJC Timi 121.0 8 89.8 52.0 2.3 120.4
30 Q 46 AMMANN Simon 122.0 8 89.8 48.5 2.7 119.1
30 Q 34 KASAI Noriaki 127.0 8 88.9 54.5 -12.3 119.1
32 Q 12 COLLOREDO Sebastian 126.0 8 89.4 52.5 -8.6 119.0
33 Q 24 STURSA Vojtech 124.5 8 89.5 49.0 -2.9 118.5
34 Q 42 HUBER Daniel 120.5 8 89.8 52.0 0.1 117.3
35 Q 20 DEZMAN Nejc 123.0 8 89.0 52.5 -5.5 116.7
36 Q 5 WOHLGENANNT Ulrich 125.0 9 89.8 54.0 -6.5 116.5
37 Q 35 KOBAYASHI Ryoyu 120.0 8 89.5 52.0 -0.4 115.9
38 Q 18 PILCH Tomasz 119.5 8 89.8 51.0 0.9 115.3
39 Q 54 ZYLA Piotr 118.0 8 89.1 51.0 2.9 114.6
40 Q 33 KORNILOV Denis 125.0 8 89.7 46.5 -5.6 114.2
41 Q 36 AIGNER Clemens 116.5 8 89.8 51.0 4.7 113.7
42 Q 1 LEITNER Clemens 126.0 9 89.4 51.5 -8.8 113.5
43 Q 3 ALTENBURGER Florian 122.0 9 89.6 52.5 -3.4 112.7
44 Q 2 LACKNER Thomas 121.0 9 90.3 52.5 -3.0 111.3
45 Q 10 KOZISEK Cestmir 116.0 8 89.4 51.0 2.8 110.9
46 Q 25 PREVC Domen 120.5 8 89.3 50.0 -4.4 110.8
47 Q 13 MAEAETTAE Jarkko 121.0 8 89.3 52.5 -8.1 110.5
48 Q 23 PEIER Killian 118.0 8 89.7 50.5 -1.3 109.9
49 Q 4 SCHIFFNER Markus 121.0 9 89.9 52.5 -4.5 109.8
50 Q 40 DESCHWANDEN Gregor 114.5 8 89.5 49.5 5.8 109.7
50 28 AALTO Antti 119.0 8 89.7 49.0 -1.8 109.7
52 11 POLASEK Viktor 119.0 8 89.2 50.5 -4.2 108.8
53 31 POPPINGER Manuel 116.5 8 89.3 49.5 0.8 108.3
54 19 INSAM Alex 117.0 8 89.5 50.0 -1.7 107.2
55 22 KOUDELKA Roman 114.5 8 90.1 50.0 1.2 105.6
56 7 BOYD-CLOWES Mackenzie 113.0 8 89.9 49.5 3.6 104.8
57 8 SAKUYAMA Kento 112.0 8 89.1 48.5 3.2 101.6
58 27 NOUSIAINEN Eetu 113.0 8 89.8 49.5 -0.5 100.7
59 15 ZOGRAFSKI Vladimir 112.0 8 88.6 49.5 0.6 100.0
60 21 NAZAROV Mikhail 112.0 8 89.2 48.0 1.2 99.1
61 6 ROMASHOV Alexey 112.5 8 89.2 47.5 -2.3 96.0
62 26 KLIMOV Evgeniy 109.0 8 89.4 48.0 -0.6 91.9
63 17 AIGRO Artti 107.5 8 89.1 47.0 2.8 91.6
64 14 MUMINOV Sabirzhan 106.0 8 89.8 47.5 -2.0 84.6
9 GLASDER Michael DNS
16 BICKNER Kevin DNS
29 RHOADS William DNS

  • Źródło: Własne
  • fot. bergisel.info

Dodaj komentarz w połączeniu z profilem na Facebooku