Turniej Czterech Skoczni w Innsbrucku: Kamil Stoch najlepszy w serii próbnej!

0

Kamil Stoch wygrał serię próbną przed dzisiejszym konkursem Turnieju Czterech Skoczni w austriackim Innsbrucku!

Kamil Stoch oddał najdłuższy skok na odległość 131 metrów. Drugie miejsce zajął Richard Freitag (127,5 m), a trzecie Markus Eisenbichler (123 m).

Na kolejnych pozycjach w pierwszej dziesiątce sklasyfikowani zostali: Anders Fannemel (123,5 m), Junshiro Kobayashi (125 m), Dawid Kubacki (125 m), Andreas Wellinger (123 m), Stefan Kraft (123 m), Peter Prevc (119,5 m), Johann Andre Forfang (123 m).

Maciej Kot skoczył 116 metrów i zajął 13. miejsce, Jakub Wolny – 17 (119 m), Piotr Żyła – 23 (118 m), Stefan Hula – 28 (118 m), a Tomasz Pilch – 47 (106,5 m).

Wyniki serii próbnej Turnieju Czterech Skoczni w Innsbrucku (HS130):
lp. nr imię i nazwisko kraj odl. belka km/h komp. nota
1 2 STOCH Kamil 131.0 9 89.5 0.3 75.8
2 3 FREITAG Richard 127.5 9 89.9 4.0 73.2
3 6 EISENBICHLER Markus 123.0 9 89.9 9.5 70.6
4 19 FANNEMEL Anders 123.5 8 88.7 1.1 67.4
5 1 KOBAYASHI Junshiro 125.0 9 89.8 1.7 66.4
6 14 WELLINGER Andreas 123.0 8 89.1 -0.8 64.6
6 4 KUBACKI Dawid 125.0 9 89.9 -0.1 64.6
8 5 KRAFT Stefan 123.0 9 89.6 2.3 63.4
9 26 PREVC Peter 119.5 8 89.1 2.6 61.7
9 11 FORFANG Johann Andre 123.0 8 88.8 -3.7 61.7
11 16 STJERNEN Andreas 119.0 8 89.5 3.4 61.6
12 13 LEYHE Stephan 118.0 8 89.4 3.6 60.0
13 20 KOT Maciej 116.0 8 89.2 7.1 59.9
14 24 GRANERUD Halvor Egner 116.5 8 89.3 5.7 59.4
15 15 HAYBOECK Michael 120.0 8 88.9 -1.1 58.9
16 31 KASAI Noriaki 117.5 8 88.8 2.7 58.2
17 25 WOLNY Jakub 119.0 8 89.2 -0.4 57.8
18 10 DAMJAN Jernej 119.5 8 88.3 -1.8 57.3
19 22 SCHLIERENZAUER Gregor 116.5 8 88.9 3.3 57.0
20 21 JOHANSSON Robert 117.0 8 89.8 1.9 56.5
21 29 ZAJC Timi 118.0 8 88.9 -0.4 56.0
22 9 BARTOL Tilen 120.0 9 89.3 -0.5 55.2
23 39 ZYLA Piotr 118.0 8 88.8 -1.4 55.0
24 48 PEIER Killian 116.5 9 89.8 4.7 54.1
24 35 DEZMAN Nejc 116.0 8 88.8 1.3 54.1
24 28 PASCHKE Pius 112.0 8 88.8 8.5 54.1
27 18 SCHMID Constantin 110.0 8 89.6 10.1 52.1
28 8 HULA Stefan 118.0 9 89.3 -0.8 51.3
29 7 TANDE Daniel Andre 117.0 9 90.2 0.8 51.1
30 43 ALTENBURGER Florian 118.0 9 89.0 -1.1 51.0
31 40 KORNILOV Denis 117.0 8 88.5 -3.8 50.8
32 32 COLLOREDO Sebastian 113.0 8 89.0 3.1 50.5
33 23 JELAR Ziga 112.5 8 88.8 3.2 49.7
34 12 GEIGER Karl 116.0 8 88.8 -3.2 49.6
35 49 SCHIFFNER Markus 117.0 9 89.6 -0.8 49.5
36 41 AIGNER Clemens 115.0 8 88.4 -1.8 49.2
37 46 PREVC Domen 113.0 9 90.0 5.9 49.0
38 27 FETTNER Manuel 113.5 8 88.9 -0.2 48.1
39 44 LACKNER Thomas 115.0 9 89.2 -0.2 46.5
39 37 KOBAYASHI Ryoyu 114.5 8 88.1 -3.6 46.5
41 34 HUBER Daniel 106.5 8 88.6 9.3 45.0
42 47 MAEAETTAE Jarkko 114.5 9 89.4 -2.6 43.2
43 30 AMMANN Simon 109.0 8 88.4 2.2 42.4
44 17 TAKEUCHI Taku 106.5 8 88.5 5.2 40.9
45 33 STURSA Vojtech 108.0 8 89.1 2.4 40.8
46 50 DESCHWANDEN Gregor 107.0 9 89.4 8.3 40.6
47 38 PILCH Tomasz 106.5 8 89.3 3.5 39.2
48 42 LEITNER Clemens 106.0 8 88.0 -0.3 34.5
49 45 KOZISEK Cestmir 103.0 9 89.6 7.2 32.3
50 36 WOHLGENANNT Ulrich 98.0 8 88.4 0.8 21.2

  • Źródło: Własne
  • Foto: PZN

Dodaj komentarz w połączeniu z profilem na Facebooku