Puchar Kontynentalny w Titisee-Neustadt: Lista startowa i program konkursu!

0
144

Dzisiaj o godzinie 14:00 rozpocznie się kolejny konkurs Pucharu Kontynentalnego w sezonie 2017/2018.

Oficjalny trening rozpoczął się o godzinie 11:30, natomiast serię próbną zaplanowano na godzinę 12:45. Na liście startowej znajduje się 74 skoczków narciarskich z 18 krajów, w tym 5 reprezentantów Polski: Andrzej Stękała (nr 36), Przemysław Kantyka (nr 44), Klemens Murańka (nr 48), Paweł Wąsek (nr 51) i Aleksander Zniszczoł (nr 57).

Lista startowa konkursu Pucharu Kontynentalnego w Titisee-Neustadt:
Nr Zawodnik Kraj
1 SELL Adrian GER
2 SIEGEL Jonathan GER
3 WEIGEL Cedrik GER
4 ROTH Luca GER
5 LISSO Justin GER
6 KRAUS Marinus GER
7 PAPPEL Taavi EST
8 DESCOMBES SEVOIE Vincent FRA
9 LANISEK Anze SLO
10 LARINTO Ville FIN
11 BRESADOLA Davide ITA
12 MAURER Joshua CAN
13 TROFIMOW Roman Siergiejewicz RUS
14 VANCURA Tomas CZE
15 LARSON Casey USA
16 KURITA Riki JPN
17 VARESCO Daniele ITA
18 HOFER Thomas AUT
19 KIM Hyunki KOR
20 CECON Federico ITA
21 SIERGIEJEW Maksim RUS
22 KALINICZENKO Witalij UKR
23 ROCH DUPLAND Thomas FRA
24 NOMME Martti EST
25 LIENHER Maximilian AUT
26 BROWN AJ USA
27 MALTSEV Kevin EST
28 LAUCHLAN Nigel CAN
29 BEDIR Muhammed Ali TUR
30 KRANJEC Robert SLO
31 NIKAIDO Ren JPN
32 IPCIOGLU Fatih Arda TUR
33 CINTIMAR Muhammet Irfan TUR
34 CHOI Heung Chul KOR
35 AUNE Joakim NOR
36 STĘKAŁA Andrzej POL
37 MATTOON Nicholas USA
38 SOUKUP Matthew CAN
39 REISENAUER Janni AUT
40 FUCHS Tim GER
41 ASIKAINEN Lauri FIN
42 CHOI Seou KOR
43 SCHULER Andreas SUI
44 KANTYKA Przemysław POL
45 SAKALA Filip CZE
46 SIEGEL David GER
47 HLAVA Lukas CZE
48 MURAŃKA Klemens POL
49 ALAMOMMO Andreas FIN
50 KARLEN Gabriel SUI
51 WĄSEK Paweł POL
52 HUBER Stefan AUT
53 HOFFMANN Felix GER
54 IWASA Yuken JPN
55 HAZETDINOW Ilmir RUS
56 MYHREN Mats Bjerke NOR
57 ZNISZCZOŁ Aleksander POL
58 HAUSWIRTH Sandro SUI
59 RINGEN Sondre NOR
60 BAER Moritz GER
61 HAMANN Martin GER
62 HILDE Tom NOR
63 ZUPANCIC Miran SLO
64 NAGLIC Tomaz SLO
65 LACKNER Thomas AUT
66 WOHLGENANNT Ulrich AUT
67 PAVLOVCIC Bor SLO
68 TEPES Jurij SLO
69 ALTENBURGER Florian AUT
70 WANK Andreas GER
71 HAUER Joachim NOR
72 DEZMAN Nejc SLO
73 LINDVIK Marius NOR
74 LEAROYD Jonathan FRA

  • Źródło: Własne
  • fot. berkutschi.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here