Puchar Kontynentalny w Titisee-Neustadt: Zwycięstwo reprezentanta Niemiec!

0
139
Fot. Justyna Kowalewska

David Siegel odparł atak Norwegów i ostatecznie wygrał dzisiejszy konkurs Pucharu Kontynentalnego w niemieckim Titisee-Neustadt!

David Siegel oddał skoki na odległość 140 i 135,5 metra, drugi Marius Lindvik (136 i 135,5 m) stracił do zwycięzcy 1,9 punktu. Podium uzupełnił drugi reprezentant Norwegii – Sondre Ringen (137 i 136,5 m).

na kolejnych pozycjach w pierwszej dziesiątce sklasyfikowani zostali: Tom Hilde (135 i 134 m), Thomas Lackner (137 i 136 m), Joachim Hauer (137,5 i 134 m), Bor Pavlovcic (139 i 129 m), Anze Lanisek (132,5 i 131 m), Przemysław Kantyka (131 i 132,5 m), Tomaz Naglic (134,5 i 128 m).

Aleksander Zniszczoł skoczył dzisiaj 131 i 125,5 metra i zakończył zmagania na 18. pozycji, a Klemens Murańka – 20 (139 i 127,5 m).

Wyniki konkursu Pucharu Kontynentalnego w Titisee-Neustadt (HS 142):
Lp. Zawodnik Kraj Odl.1 Odl.2 Suma pkt.
1 SIEGEL David 140 m 135 m 277
2 LINDVIK Marius 136 m 135.5 m 275.1
3 RINGEN Sondre 137 m 136.5 m 270.5
4 HILDE Tom 135 m 134 m 266.3
5 LACKNER Thomas 137 m 136 m 263.9
6 HAUER Joachim 137.5 m 134 m 256
7 PAVLOVCIC Bor 139 m 129 m 253.4
8 LANISEK Anze 132.5 m 131 m 251.5
9 KANTYKA Przemysław 131 m 132.5 m 247.1
10 NAGLIC Tomaz 134.5 m 128 m 246.8
11 LEAROYD Jonathan 132.5 m 131 m 246.3
12 DEZMAN Nejc 130 m 127 m 245.7
13 HOFER Thomas 129.5 m 131.5 m 245.6
14 HAZETDINOW Ilmir 126 m 133 m 243
14 WOHLGENANNT Ulrich 134.5 m 123.5 m 243
16 WANK Andreas 131.5 m 127.5 m 242.4
17 IWASA Yuken 132.5 m 122 m 239.6
18 ZNISZCZOŁ Aleksander 131 m 125.5 m 239.3
19 HUBER Stefan 129 m 127.5 m 237.1
20 MURAŃKA Klemens 139 m 127.5 m 234.8
21 MYHREN Mats Bjerke 129 m 128 m 234.5
22 ALAMOMMO Andreas 125.5 m 131.5 m 233.7
23 ROCH DUPLAND Thomas 131.5 m 121.5 m 230
24 SELL Adrian 126.5 m 129 m 227
25 BRESADOLA Davide 133.5 m 121 m 223.6
26 TEPES Jurij 131 m 119.5 m 222.1
27 LISSO Justin 122.5 m 120.5 m 218.8
28 DESCOMBES SEVOIE Vincent 128.5 m 114.5 m 217.8
29 KARLEN Gabriel 131 m 118 m 209.6
30 HLAVA Lukas 125 m 114 m 208.9
31 HAUSWIRTH Sandro 127.5 m 115.8
32 ZUPANCIC Miran 128 m 115.4
33 ALTENBURGER Florian 126.5 m 114.7
34 REISENAUER Janni 128.5 m 114.2
35 KRAUS Marinus 122.5 m 113
36 TROFIMOW Roman Siergiejewicz 126.5 m 112.4
37 AUNE Joakim 124.5 m 111.9
38 ASIKAINEN Lauri 126.5 m 111.3
39 MALTSEV Kevin 127 m 110.1
40 LIENHER Maximilian 120 m 110
41 WEIGEL Cedrik 123 m 107.1
42 CHOI Seou 119.5 m 106.5
43 BAER Moritz 118.5 m 106.2
44 NIKAIDO Ren 125.5 m 106
45 FUCHS Tim 124.5 m 105.8
46 WĄSEK Paweł 125.5 m 105.2
47 NOMME Martti 121.5 m 104.9
48 SCHULER Andreas 116.5 m 103.7
49 SAKALA Filip 119 m 103.6
50 KRANJEC Robert 120.5 m 102.9
51 SIEGEL Jonathan 117.5 m 100.6
52 LARINTO Ville 118.5 m 100.4
53 HOFFMANN Felix 118 m 98.6
54 BAŻENOW Aleksandr 122 m 98
55 VANCURA Tomas 116 m 97.1
56 HAMANN Martin 117 m 95
57 LARSON Casey 116.5 m 94.1
58 BROWN AJ 112.5 m 92.7
59 IPCIOGLU Fatih Arda 111 m 92.2
60 ROTH Luca 114 m 91.4
61 KALINICZENKO Witalij 113.5 m 88.7
62 CHOI Heung-Chul 108.5 m 88.2
63 MAURER Joshua 110.5 m 88
64 SOUKUP Matthew 110.5 m 86.9
65 STĘKAŁA Andrzej 109.5 m 86.2
66 VARESCO Daniele 111.5 m 85.7
67 MATTOON Nicholas 112.5 m 84.4
68 KURITA Riki 109 m 83
69 BEDIR Muhammed Ali 100 m 69.5
70 LAUCHLAN Nigel 103.5 m 69
71 CINTIMAR Muhammet Irfan 104.5 m 68.8
72 PAPPEL Taavi 88 m 49.9
DNS CECON Federico DNS
DNS KIM Hyun-Ki DNS

  • Źródło: Własne
  • Fot. Justyna Kowalewska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here