Szczegółowy program Mistrzostw Świata w lotach w Oberstdorfie

0
493

Już niecała doba dzieli nas od treningów i kwalifikacji do konkursu Mistrzostw Świata w lotach. W tym roku impreza odbędzie się w Oberstdorfie.

Odprawa techniczna odbędzie się już dziś o 18:00. Poznamy na niej listę startową jutrzejszych kwalifikacji.

Pierwsze oficjalne skoki, zawodnicy oddadzą już jutro (18.01). O godzinie 14:00 rozpocznie się trening, który będzie składał się z dwóch serii. O 16:00 odbędą się natomiast kwalifikacje.

W piątek odbędzie się pierwsza oraz druga seria konkursowa. Start zaplanowany jest na 16:00, godzinę wcześniej odbędzie się seria próbna.

Sobota to zakończenie zmagań indywidualnych. O 16:00 rozpocznie się trzecia, a potem czwarta seria. Ponownie, o 15:00 wystartuje seria próbna.

W niedzielę czeka nas ostatni dzień Mistrzowskich zmagań. Już o 10:00 odbędzie się odprawa techniczna, na której poznamy listę startową konkursu drużynowego. Sam konkurs odbędzie się o 16:00, zaś jak w poprzednich dwóch dniach, poprzedzi go seria próbna (15:00).

Transmisje z zawodów przeprowadzą stacje TVP 1, TVP Sport oraz Eurosport 1. Kwalifikacje będzie można zobaczyć w TVP Sport i Eurosport 1.


  • Źródło: Własne
  • FOTO: berkutschi.com