Puchar Kontynentalny w Erzurum: Zwycięstwo Anze Laniska!

0
82

Anze Lanisek wygrał drugi dzisiejszy konkurs Pucharu Kontynentalnego 2017/2018 w tureckim Erzurum.

Anze Lanisek po pierwszej serii po skoku na odległość 132,5 metra zajmował drugie miejsce, jednak w drugiej próbie skoczył aż 140 metrów i ostatecznie odniósł zwycięstwo w konkursie. Na drugiej pozycji zmagania zakończył lider na półmetku zmagań – Marius Lindvik (136 i 135 m), a podium uzupełnił jego rodak – Tomaz Naglic (134 i 134 m).

Na kolejnych pozycjach w pierwszej dziesiątce sklasyfikowani zostali: Tom Hilde (130 i 134 m), Nejc Dezman (132,5 i 131,5 m), David Siegel (126 i 137 m), Jonathan Learoyd (130 i 133 m), Andreas Wank (126,5 i 134,5 m), Aleksander Zniszczoł (126 i 130 m), Bor Pavlovcic (130,5 i 128,5 m).

Przemysław Kantyka po skokach na odległość 128 i 126,5 metra ostatecznie zajął 13 miejsce, Klemens Murańka – 18 (119 i 126,5 m), Krzysztof Leja – 27 (113,5 i 113,5 m).

Wyniki konkursu Pucharu Kontynentalnego w Erzurum (HS 140):
Lp. Zawodnik Kraj Odl.1 Odl.2 Suma pkt.
1 LANISEK Anze 132.5 m 140 m 288.2
2 LINDVIK Marius 136 m 135 m 282.9
3 NAGLIC Tomaz 134 m 134 m 274.3
4 HILDE Tom 130 m 134 m 268.1
5 DEZMAN Nejc 132.5 m 131.5 m 265.6
6 SIEGEL David 126 m 137 m 265.2
7 LEAROYD Jonathan 130 m 133 m 264.3
8 WANK Andreas 126.5 m 134.5 m 262.6
9 ZNISZCZOŁ Aleksander 126 m 130 m 257.7
10 PAVLOVCIC Bor 130.5 m 128.5 m 257.2
11 BRASME Paul 131.5 m 130 m 253.9
12 BUSKUM Andreas Granerud 132.5 m 130 m 253.4
13 KANTYKA Przemysław 128 m 126.5 m 251.9
14 ROCH DUPLAND Thomas 130.5 m 129 m 250.6
15 PEDERSEN Robin 122.5 m 129.5 m 249.1
16 KRANJEC Robert 134.5 m 126.5 m 247.4
17 LARSON Casey 133.5 m 124 m 242.6
18 MURAŃKA Klemens 119 m 126.5 m 239.2
19 SOUKUP Matthew 129 m 121.5 m 233.9
20 HLAVA Lukas 117 m 124 m 229.7
21 MAKSIMOCZKIN Michaił 127.5 m 121.5 m 227
22 BJOERENG Joacim Oedegaard 126.5 m 119 m 223.1
23 SANDELL Jonas-Sloth 129 m 120 m 222.1
24 IPCIOGLU Fatih Arda 127.5 m 119 m 218
25 SAKALA Filip 128 m 110 m 208.4
26 CECON Federico 124.5 m 117 m 204.8
27 LEJA Krzysztof 113.5 m 113.5 m 197.9
28 TARMAN Rok 120.5 m 114.5 m 195.5
29 CHOI Heung-Chul 121.5 m 110 m 191.9
30 DEMIR Ayberk 118 m 101.5 m 170.3
31 MUMINOW Sabirżan 117 m 99.7
32 KOROLEW Aleksiej 116 m 99
33 ŁANIN Iwan 118.5 m 97.8
33 LASOTA Damian 117 m 97.8
35 KIM Hyun-Ki 118.5 m 97.6
36 KALINICZENKO Witalij 117.5 m 96.7
37 DELLASEGA Roberto 117 m 94.3
38 BROWN AJ 118.5 m 90.8
39 MAURER Joshua 111.5 m 90.5
40 DI LENARDO Zeno 115 m 89.2
41 BEDIR Muhammed Ali 112.5 m 88.6
42 KARPIENKO Nikołaj 112 m 87.5
43 MATTOON Nicholas 111.5 m 87
44 KARTA Samet 109.5 m 82.9
45 CINTIMAR Muhammet Irfan 103.5 m 70.7
46 LAUCHLAN Nigel 100.5 m 60.7
47 GUNGEN Muhammed Munir 89.5 m 41.2

  • Źródło: Własne
  • berkutschi.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here