Puchar Kontynentalny w Erzuzum: Zwycięstwo Davida Siegela!

0
91
Fot. Justyna Kowalewska

David Siegel wygrał pierwszy z dwóch dzisiejszych konkursów Pucharu Kontynentalnego w tureckim Erzurum.

David Siegel oddał skoki na odległość 138 i 144 metrów, drugi Jonathan Learoyd (137 i 138,5 m) stracił do Niemca 8,8 punktu. Podium uzupełnił Marius Lindvik (133,5 i 140,5 m).

Na kolejnych pozycjach w pierwszej dziesiątce sklasyfikowani zostali: Anze Lanisek (136,5 i 138,5 m), Andreas Wank (135,5 i 137,5 m), Bor Pavlovcic (131 i 137 m), Nejc Dezman (130,5 i 133 m), Aleksander Zniszczoł (132 i 131 m), Krzysztof Leja (128,5 i 136,5 m), Klemens Murańka (132,5 i 132,5 m).

Przemysław Kantyka po skokach na odległość 130 i 128,5 metra uplasował się na 11 lokacie.

Wyniki konkursu Pucharu Kontynentalnego w Erzurum (HS 140):
Lp. Zawodnik Kraj Odl.1 Odl.2 Suma pkt.
1 SIEGEL David 138 m 144 m 268.6
2 LEAROYD Jonathan 137 m 138.5 m 259.8
3 LINDVIK Marius 133.5 m 140.5 m 257.2
4 LANISEK Anze 136.5 m 138.5 m 255.8
5 WANK Andreas 135.5 m 137.5 m 253.6
6 PAVLOVCIC Bor 131 m 137 m 251.4
7 DEZMAN Nejc 130.5 m 133 m 240.4
8 ZNISZCZOŁ Aleksander 132 m 131 m 237.7
9 LEJA Krzysztof 128.5 m 136.5 m 232
10 MURAŃKA Klemens 132.5 m 132.5 m 227.3
11 KANTYKA Przemysław 130 m 128.5 m 226
12 PEDERSEN Robin 132 m 128.5 m 224.5
12 HLAVA Lukas 133 m 126 m 224.5
14 ROCH DUPLAND Thomas 130.5 m 123 m 220
15 BUSKUM Andreas Granerud 129 m 129 m 217.1
16 NAGLIC Tomaz 125.5 m 128.5 m 216.3
17 KRANJEC Robert 129.5 m 127 m 212.6
18 SANDELL Jonas-Sloth 122.5 m 126 m 212.1
19 MAKSIMOCZKIN Michaił 127.5 m 128.5 m 211
20 LARSON Casey 126 m 132 m 207.4
21 BJOERENG Joacim Oedegaard 127 m 126 m 206.5
22 IPCIOGLU Fatih Arda 128 m 123 m 204.4
23 BRASME Paul 125 m 129.5 m 202.1
24 SOUKUP Matthew 124.5 m 128 m 194
25 HILDE Tom 120.5 m 126 m 191.2
26 TARMAN Rok 122.5 m 126.5 m 186.9
27 CECON Federico 122 m 125 m 182.7
28 CHOI Heung-Chul 120.5 m 123 m 180.5
29 LASOTA Damian 118.5 m 117.5 m 173.9
30 DELLASEGA Roberto 119 m 123.5 m 173.3
31 KALINICZENKO Witalij 117.5 m 88.4
31 VARESCO Daniele 117 m 88.4
33 BROWN AJ 122 m 87.3
34 ŁANIN Iwan 119 m 86.2
35 MUMINOW Sabirżan 115 m 83.4
36 MATTOON Nicholas 110.5 m 79
37 MAURER Joshua 110 m 74.3
38 BEDIR Muhammed Ali 110.5 m 74
39 KOROLEW Aleksiej 113 m 73.7
40 KARPIENKO Nikołaj 112 m 73
41 DEMIR Ayberk 107.5 m 68.8
42 KARTA Samet 111.5 m 67.7
43 SAKALA Filip 109 m 67.5
44 CINTIMAR Muhammet Irfan 108 m 66.6
45 LAUCHLAN Nigel 107 m 65.7
46 GUNGEN Muhammed Munir 84.5 m 14.2
47 KIM Hyun-Ki 81 m 8.7

  • Źródło: Własne
  • Fot. Justyna Kowalewska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here