MŚJ w Kandersteg: Lista startowa treningu panów!

0
318

Już jutro odbędą się pierwsze treningi przed Mistrzostwami Świata Juniorów w szwajcarskim Kandersteg.

Trening panów został zaplanowany jutro na godzinę 19:00. Na liście startowej znajduje się 75 skoczków z 19 krajów, w tym pięciu reprezentantów Polski: Bartosz Czyż, Kacper Juroszek, Tomasz Pilch, Damian Skupień, Paweł Wąsek.

Lista startowa treningu MŚJ w Kanderstegu (HS106):
Nr Zawodnik Kraj Rocznik
1 HAUSWIRTH Sandro 2000
2 KINDLIMANN Lars 2000
3 LACROIX Olan 2001
4 PETER Dominik 2001
5 HOERL Jan 1998
6 LEITNER Clemens 1998
7 LIENHER Maximilian 1999
8 SCHWANN Mika 1999
9 WIENERROITHER Julian 1999
10 DOLEZEL Dusan 1998
11 HOLIK Frantisek 1998
12 HOLUB Benedikt 2000
13 RYDL Radek 2001
14 SELCER Radek 2001
15 AIGRO Artti 1999
16 MALTSEV Kevin 2000
17 PAPPEL Taavi 1999
18 ALAMOMMO Andreas 1998
19 HEIKKINEN Kalle 1999
20 KYTOESAHO Niko 1999
21 LOEYTAEINEN Niko 1998
22 VETELAEINEN Jonne 2000
23 BATBY Alessandro 2001
24 CONTAMINE Mathis 2001
25 FOUBERT Valentin 2002
26 LEAROYD Jonathan 2000
27 LISSO Justin 1999
28 RAIMUND Philipp 2000
29 ROTH Luca 2000
30 SCHMID Constantin 1999
31 WEIGEL Cedrik 1998
32 MOLNAR Florian 2002
33 BRESADOLA Giovanni 2001
34 CECON Francesco 2001
35 GALIANI Mattia 2002
36 ZABELLI Gabriele 1999
37 ITO Masamitsu 1998
38 IWASA Yuken 1999
39 KURITA Riki 1998
40 NIKAIDO Ren 2001
41 YAMAKAWA Taro 1998
42 DEWJATKIN Nikita 1999
43 TKACZENKO Siergiej 1999
44 ŻYRIANOW Siergiej 2000
45 JACOBSEN Espen 1998
46 LINDVIK Marius 1998
47 MARKENG Thomas Aasen 2000
48 OEDEGAARD Jesper 1998
49 VILLUMSTAD Fredrik 1999
50 CZYŻ Bartosz 1999
51 JUROSZEK Kacper 2001
52 PILCH Tomasz 2000
53 SKUPIEŃ Damian 1999
54 WĄSEK Paweł 1999
55 CACINA Daniel Andrei 2001
56 FARKAS Hunor 2001
57 MITROFAN Nicolae Sorin 1999
58 SPULBER Mihnea Alexandru 2000
59 KOTIK Kirił 1998
60 MARCZUKOW Aleksandr 2000
61 PURTOW Michaił 2002
62 SIERGIEJEW Maksim 1999
63 KUS Jan 1998
64 MOGEL Zak 2001
65 OSTERC Aljaz 1999
66 PAVLOVCIC Bor 1998
67 PREVC Domen 1999
68 BEDIR Muhammed Ali 2000
69 GUNGEN Muhammed Munir 1998
70 WASKUL Andrij 1999
71 ZELEŃCZUK Iwan 1999
72 DEAN Decker 2000
73 GIBSON Hunter 2001
74 LARSON Casey 1998
75 URLAUB Andrew 2001

  • Źródło: fis-ski.com
  • Foto: PZN

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here