MŚJ w Kandersteg: Lista startowa treningu panów!

0
92

Już dzisiaj o godzinie 19:00 rozpocznie się trening panów przed sobotnią rywalizacją drużynową na Mistrzostwach Świata Juniorów w Kandersteg.

Na liście startowej znajduje się 75 skoczków z 19 krajów, w tym pięciu reprezentantów Polski: Bartosz Czyż (nr 51), Kacper Juroszek (nr 52), Tomasz Pilch (nr 53), Damian Skupień (nr 54) i Paweł Wąsek (nr 55).

Lista startowa treningu MŚJ w Kanderstegu (HS106):
Nr Zawodnik Kraj Rocznik
1 AIGRO Artti 1999
2 MALTSEV Kevin 2000
3 PAPPEL Taavi 1999
4 MOLNAR Florian 2002
5 DEWJATKIN Nikita 1999
6 TKACZENKO Siergiej 1999
7 ŻYRIANOW Siergiej 2000
8 BEDIR Muhammed Ali 2000
9 GUNGEN Muhammed Munir 1998
10 WASKUL Andrij 1999
11 ZELEŃCZUK Iwan 1999
12 BRESADOLA Giovanni 2001
13 CECON Francesco 2001
14 GALIANI Mattia 2002
15 ZABELLI Gabriele 1999
16 BATBY Alessandro 2001
17 CONTAMINE Mathis 2001
18 FOUBERT Valentin 2002
19 LEAROYD Jonathan 2000
20 JACOBSEN Espen 1998
21 LINDVIK Marius 1998
22 MARKENG Thomas Aasen 2000
23 OEDEGAARD Jesper 1998
24 VILLUMSTAD Fredrik 1999
25 DEAN Decker 2000
26 GIBSON Hunter 2001
27 LARSON Casey 1998
28 URLAUB Andrew 2001
29 CACINA Daniel Andrei 2001
30 FARKAS Hunor 2001
31 MITROFAN Nicolae Sorin 1999
32 SPULBER Mihnea Alexandru 2000
33 KOTIK Kirił 1998
34 MARCZUKOW Aleksandr 2000
35 PURTOW Michaił 2002
36 SIERGIEJEW Maksim 1999
37 HAUSWIRTH Sandro 2000
38 KINDLIMANN Lars 2000
39 LACROIX Olan 2001
40 PETER Dominik 2001
41 DOLEZEL Dusan 1998
42 HOLIK Frantisek 1998
43 HOLUB Benedikt 2000
44 RYDL Radek 2001
45 SELCER Radek 2001
46 ALAMOMMO Andreas 1998
47 HEIKKINEN Kalle 1999
48 KYTOESAHO Niko 1999
49 LOEYTAEINEN Niko 1998
50 VETELAEINEN Jonne 2000
51 CZYŻ Bartosz 1999
52 JUROSZEK Kacper 2001
53 PILCH Tomasz 2000
54 SKUPIEŃ Damian 1999
55 WĄSEK Paweł 1999
56 ITO Masamitsu 1998
57 IWASA Yuken 1999
58 KURITA Riki 1998
59 NIKAIDO Ren 2001
60 YAMAKAWA Taro 1998
61 HOERL Jan 1998
62 LEITNER Clemens 1998
63 LIENHER Maximilian 1999
64 SCHWANN Mika 1999
65 WIENERROITHER Julian 1999
66 LISSO Justin 1999
67 RAIMUND Philipp 2000
68 ROTH Luca 2000
69 SCHMID Constantin 1999
70 WEIGEL Cedrik 1998
71 KUS Jan 1998
72 MOGEL Zak 2001
73 OSTERC Aljaz 1999
74 PAVLOVCIC Bor 1998
75 PREVC Domen 1999

  • Źródło: Własne
  • Foto: PZN

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here