Stefan Hula: „Pomógł wiaterek”

0
1052
fot. Kinga Stanaszek

Stefan Hula przeżywa swój najlepszy sezon Pucharu Świata. Dzisiaj pokazał, że należy do światowej czołówki, awansując z 23 pozycji po pierwszej serii na 12 miejsce! Po konkursie reprezentant Polski został zapytany o wrażenia.

Zapytany o swój skok z drugiej serii stwierdził – „Bardzo się z tego skoku cieszę, bo nie wiem czy nie najlepszy był tutaj. Spokojny, daleki, oczywiście, wiadomo pomógł wiaterek, ale to mi się opłaciło, bo w pierwszej serii nie był pomocny– po chwili dodał-  Ogólnie konkurs w naszym wykonaniu bardzo udany, dwóch z naszej ekipy na podium: Kamil, Piotrek, po za tym czterech w dziesiątce, ja dwunasty, to naprawdę bardzo dobrze!”

Zapytany o wyniki pozostałych Polaków, stwierdził – „Dobrze, to nie był łatwy konkurs. Z tym wiatrem było różnie i w pierwszej, jak i drugiej serii, także szczęśliwie się to dla nas poukładało i jest się z czego cieszyć!” – zakończył Polak.

Podsumowując, skoki Stefana Huli w tym sezonie to sinusoida wznosząca się od początku sezonu do dnia dzisiejszego i póki co w najbliższym czasie nie ma zamiaru spadać, jest to bardzo dobry prognostyk przed zbliżającymi się igrzyskami, bo te już za 4 dni!


  • Źródło: sport.tvp.pl
  • Foto: Kinga Stanaszek