Składy reprezentacji na konkursy Pucharu Kontynentalnego w Iron Mountain!

0
274

Jutro i w niedzielę w Iron Mountain odbędą się konkursy Pucharu Kontynentalnego. Polskę reprezentować będzie trzech skoczków.

Z powodu konieczności ograniczenia składów olimpijskich poszczególnych reprezentacji, w Iron Mountain będziemy mieli przyjemność oglądać wielu zawodników znanych z rywalizacji obecnym sezonie Pucharu Świata.

Składy reprezentacji na konkursy PK w Iron Mountain:

Austria:

Daniel Huber (26. miejsce w Pucharze Świata, 15. miejsce w Pucharze Kontynentalnym), Manuel Poppinger (33. miejsce w Pucharze Świata), Florian Altenburger (45. miejsce w Pucharze Świata, 18. miejsce w Pucharze Kontynentalnym), Ulrich Wohlgenannt (53. miejsce w Pucharze Świata, 21. miejsce w Pucharze Kontynentalnym), Philipp Aschenwald (9. miejsce w Pucharze Kontynentalnym), Thomas Lackner (17. miejsce w Pucharze Kontynentalnym), Maximilian Steiner (69. miejsce w Pucharze Kontynentalnym).

Czechy:

Filip Sakala (47. miejsce w Pucharze Kontynentalnym), Tomas Vancura (100. miejsce w Pucharze Kontynentalnym).

Francja

Thomas Roch Dupland (55. miejsce w Pucharze Kontynentalnym), Paul Brasme (63. miejsce w Pucharze Kontynentalnym), Mathis Contamine.

Kanada

Matthew Soukup (65. miejsce w Pucharze Kontynentalnym), Joshua Maurer (84. miejsce w Pucharze Kontynentalnym), Nigel Lauchlan.

Polska

Jakub Wolny (38. miejsce w Pucharze Świata), Aleksander Zniszczoł (19. miejsce w Pucharze Kontynentalnym), Klemens Murańka (46. miejsce w Pucharze Kontynentalnym).

Norwegia

Halvor Egner Granerud (22. miejsce w Pucharze Świata), Marius Lindvik (40. miejsce w Pucharze Świata, 3. miejsce w Pucharze Kontynentalnym), Joachim Hauer (11. miejsce w Pucharze Kontynentalnym), Sondre Ringen (14. miejsce w Pucharze Kontynentalnym), Robin Pedersen (22. miejsce w Pucharze Kontynentalnym), Joakim Aune (77. miejsce w Pucharze Kontynentalnym).

Niemcy

Pius Paschke (32. miejsce w Pucharze Świata, 36. miejsce w Pucharze Kontynentalnym), David Siegel (51. miejsce w Pucharze Świata, 4. miejsce w Pucharze Kontynentalnym), Andreas Wank (1. miejsce w Pucharze Kontynentalnym), Martin Hamann (24. miejsce w Pucharze Kontynentalnym), Moritz Baer (33. miejsce w Pucharze Kontynentalnym), Felix Hoffmann (40. miejsce w Pucharze Kontynentalnym).

Słowenia

Nejc Dezman (2. miejsce w Pucharze Kontynentalnym, 36. miejsce w Pucharze Świata), Anze Lanisek (5. miejsce w Pucharze Kontynentalnym), Tomaz Naglic (10. miejsce w Pucharze Kontynentalnym), Bor Pavlovcic (12. miejsce w Pucharze Kontynentalnym), Robert Kranjec (13. miejsce w Pucharze Kontynentalnym), Jurij Tepes (16. miejsce w Pucharze Kontynentalnym), Miran Zupancic (28. miejsce w Pucharze Kontynentalnym).

Stany Zjednoczone

AJ Brown, Nicholas Mattoon.

Włochy

Daniele Varesco


  • Źródło: Własne
  • fot. skisprungschanzen.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here